Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik "netszerelem"?

Figyelt kérdés

Több kint egy éve beszélünk,neten,telefonon,képen és camon már láttuk egymást.Szinte mindent tudunk egymásról csak a találkozás sosem jött össze,mert nekem van párom és érte elhagynám de igy nem tudok kilépni hiszen még nem is találkoztunk.pedig érzem hogy ő a tökéletes pasi számomra még igy is.

Volt már valaki ugy hogy érzelmek indultak el benne egy ilyen "kapcsolattól"?Találka nélkül is?


2010. okt. 4. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szerelem, csak egy kialakított kép a másikról, ami vagy pontos, vagy nem. A találkozás dönti el. Viszont azért nem kilépni egy kapcsolatból, mert a másik nem biztos, hogy megfelelő, görény dolog. Ha már nem szereted a jelenlegit, akkor tiszteld meg azzal, hogy normális keretek között szakítasz vele. Ne akard magadat bebiztosítani.
2010. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én már mondatam neki és azt is elmondtam hogy megkedveltem valakit de nem érti meg vagy nem hiszi el,nem tudom:SUgyhogy őszinte voltam hozzá. A kérdés az hogy volt már valaki hasonló helyzetben hogy igy "szeretett"valakit?
2010. okt. 4. 10:12
 3/10 anonim ***** válasza:
A párod tudja, vagy szépen a háta mögött teszed mindezt?
2010. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
irtam h tudja
2010. okt. 4. 10:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Előbb talán szakítanod kellene az előzővel, utána kezdeni a másikkal. Nem gondolod?
2010. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szupermókus ***** válasza:
Az én hátam mögött is csináltak ilyet, s mint csak "barátok" beszélgettek.. a csaj el is hagyott, azóta már megbánta valószívű ... cefetül gyűlölöm azóta mindkettőt. Legszívesebben leköpném őket!
2010. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon undorító. Sosem tudnék úgy együtt lenni valakivel hogy nem teljes lényemmel őt szeretem.
2010. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, mekkora görény vagy te. Rád illik a sztereotípia, hogy a nő olyan, mint a majom: csak akkor engedi el az indát ha már megfogta a következőt... Gusztustalan.
2010. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem azthiszem sikerült... mikor még csak beszélgettünk,már akkor éreztem hogy Ő különleges..:) találkoztunk,és minden összejött!:D szerencsére.

viszont neked bonyolultabb a helyzet... én a helyedben kidobnám a jelenlegi barátomat,hiszen ez már nem szerelem. te is másról gondolkodsz,vele szemben ez nem fair.

2010. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem még nem szerelem, inkább rajongás. Szakíts és találkozzatok, akkor kiderül, hogy élőben is passzol-e minden. Voltam én is így, utólag azt mondom, már akkor szerelmes voltam, amikor még csak msn-en beszélgettünk, közben meg persze tudom, hogy ehhez a személyes megismerés kell.
2010. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!