Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új frizurám miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új frizurám miatt nem kíván a barátom?

Figyelt kérdés
Közel három éve vagyunk együtt és eddig rendszerint heti 4-5 alkalommal feküdtünk le, de olyan is volt, hogy naponta többször. Viszont már két hete, vagyis mióta új frizurám van, meglehetősen távolságtartó. Azóta egyáltalán nem kezdeményezett és mikor én közeledem mindig van valami kifogása. Próbáltam vele beszélni, de csak semmitmondó válaszokat adott

2023. febr. 2. 18:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Milyen frizuráról milyenre váltottál?

Nem hinném, hogy emiatt csökkent a párod libidója.

2023. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti elég radikális a változás. Eddig középhosszú volt, most pedig olyan, mint Lang Györgyié.
2023. febr. 2. 18:42
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Ííjj. Lehet ez sokkolta. Nem mindenki szereti az ilyen pici hajat. ☹️ Én is rovid hajú vagyok de ez a lang gyorgyistől távol áll. N
2023. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Öhm, nem fiúval akar szexelni, tudom nem vagy az, de neki olyan mintha az lennél ezek szerint.
2023. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát könnyen meglehet, hogy a hajad tehet róla. Szerintem én is hasonlóképp reagálnék, mint a barátod, mivel egyenesen taszítanak az ilyen hajú csajok, nők.. Valszeg azért nem adja a tudtodra ezt, mert fél, hogy megbánt vele, hogy megsértődsz és hasonlók.
2023. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
A barátod helyében én is távolságtartó lennék.
2023. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

A középhosszú haj szép, nőies, csinos és szexi tud lenni. A Lang Györgyi féle abszolút nem nőies, sőt inkább fiús. Valszeg elevette a kedvét párodnak a fiús kinézeted, nekem is elvette volna.

Adj neki időt, meg fogja szokni és biztosítsd felőle ha elmondja ez a baj, nem lesz abból baj.

Egyébkènt nem tudom miért gondolják azt a nők, hogy ez a fiús kinézet szép, de ez már szubjektív vèlemény.

2023. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%
hát ezesetben ne csodálkozz, a feminista kinézet nem vonzó egyáltalán
2023. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván azt csinál a feleségem a hajával amit akar, de amikor mondja, hogy vágat belőle, mindig mondom neki viccesen, hogy "csak óvatosan!"


Szeretem, hogy hosszú dús haja van és hiába szép az arca, sokat dob egy nőn, ha szép a haja is.


Én nem csodálom, hogy ez taccsra vágta a párod libidóját. :D ha mellé még nincs egy szép, szabályos arcod szép fejformával, akkor elég gáz lehet.

2023. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Biztos hogy ez az oka. Pont igy voltam en is. Hosszu volt a hajam, de mindenjtt a hajszal, kover voltam,beizzadt. Mondtam a fodrasznak legyen olyan hajam mint charlite theronnak a mad max forgatas uta. Bem sikerult csak egy ronda tuskes hajat osszehozni. A ferjem el akart valni. Amugy kesobb 5 ev mulva elvaltunk, de azota se cagattam a hajambol, most derékig ér.
2023. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!