Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra hogy együtt maradjak a barátommal?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja vagyunk együtt, de külföldre megy 5 hónapra (továbbképzésre) és én nem tudok vele menni mert iskolába járok még, eddig is távkapcsolatban éltünk mert 3 órára lakunk egymástól de folyamatosan együtt voltunk egész nap. Azt mondta hogy 2-3 hetente jönni fog hozzám mert maximum 2 óra repülővel. Kapcsolatunkkal rendben vagyunk, szeretjük egymást és hűségesek vagyunk. Sok dolga lesz ott de én akkor is félek az egésztől, hogy eltávolodunk, ezt már megbeszéltük egymással de bizonytalan vagyok hogy kitudunk-e tartani, csak az lenne a kérdésem hogy volt valaki hasonló helyzetben?

2023. febr. 3. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

5 hónap gyorsan elrepül 😊amúgy meg van Viber vagy bármi ahol tudtok dumcsizni sokat. Ha meg néha hazajön hozzád akkor úgy is együtt tudtok lenni.

Ki fogod bírni simán 😊

2023. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi voltunk hasonló helyzetben, én is kb. olyan gyakran repültem haza, bennünk meg se fordult, hogy emiatt nem maradunk együtt, bár sokkal régebbi volt a kapcsolatunk.
2023. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Simán menni fog!! :) hat hónapos erasmust kibírt a kapcsolatunk, és csak egyszer találkoztunk alatta. Nagyon hiányzott, de szerettük (szeretjük) egymást, így ment. Én is féltem az elején, de hidd el, jól lesztek. Főleg, ha ilyen közel van.
2023. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

"Azt mondta hogy 2-3 hetente jönni fog hozzám mert maximum 2 óra repülővel. Kapcsolatunkkal rendben vagyunk, szeretjük egymást és hűségesek vagyunk."


Én nem aggódnék, mert nem csak a távkapcsolatban mennek tönkre kapcsolatok. Akik együtt vannak nap mint nap az sem biztos, hogy működőképes.

Mindkettő verziónál a két félen múlik. És ha ti szerelmesek és hűségesek vagytok egymáshoz nem kéne, hogy gondot okozzon 5 hónap.

2023. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem fog menni. Ha itt hagy nem is akarja igazán ezt a kapcsolatot. Engedd el szépen. Ez ennyi volt.
2023. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem vagyok a tavkapcsolatok hive, de szerintem 5 honap nem sok ido, ennyit siman kibirhat a dolog. Nalatok maximum azert necces, mert nagyon az elejen jar a kapcsolat, szoval ezt majd az ido eldonti, hogy eleg eros-e a rozsaszin kod (siman lehet) es kitart, vagy rajottok, hogy igazabol nem is hianyzik a masik annyira. Ez utobbi sem baj, legalabb nem pazaroltatok el sok idot egymasra.
2023. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

"Kapcsolatunkkal rendben vagyunk, szeretjük egymást és hűségesek vagyunk."

Azt azért tudod, hogy ez 2,5 hónap után nem jelent semmit, ugye?

2023. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nincs
2023. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kibírható, ha mindketten akarjátok. 5 hónap nem a világ vége.
2023. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha ennyire be vagy szarva és még el sem ment, holott dúl a láv, akkor drága kisbogaram eláshatod a szerelmet még ma.

Nem bízol benne sem a kapcsolatatokban, így nincsen értelme folytatni.

Jobban teszed ha szakitasz vele, mert a bizalmatlanságod úgyis tönkre teszi az egészet.

2023. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!