Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy többet írjon a barátom?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk és míg más párok napi szinten egész nap beszélnek munkától függetlenül addig az enyémnek hiába írok bármennyit egy nap vissza ír 3x-4x
2023. febr. 3. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Cseréld le egy normálisra
2023. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Ismerős a helyzet. Nem tudom a megoldást.

Lehet, hogy nem szeret írogatni. Beszéljetek telefonon, vagy videochatben. De egyébként azért is nehéz, mert nem tud az ember 0-24-ben sztorizni, ha egyszerűen nincs miről. Ez "rendes" kapcsolatban is nehéz, nemhogy távkapcsolatban.

2023. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Ne foglalkozz más párokkal, csak azzal, hogy neked és nektek együtt jó legyen.
2023. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Ja, tavkapcsolatban azert nehez, mert egyre kevesbe erdekel a masik, ha nincs ott melletted.

Normalis kapcsolatban azert lehet folyamatosan beszelni, marmint ha akartok epp beszelni, nyilvan az sem 0-24 pofazasbol all.

2023. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Miért kell annyit írni? Nem tudtok találkozni?
2023. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Bocs, írod, hogy távkapcsolat.

Több írás elég lenne?

2023. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, miről lehet egész nap pötyörészni. Én is utálom. Volt egy pasim, aki kétóránként felhívott írogatás helyett, de akkor se lehet értelmes dolgokról beszélni, csak ez a “mit ettél?” meg hasonlók. Nem mindenki szereti az üres dumálást, én is inkább személyesen szeretek beszélgetni.
2023. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikációval... Elmondod neki mire van szükséged ...

Olyan nehéz ez?

2023. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
A közelítés távolítást, a távolítás közelítést eredményez. Cuppanj le a csetről és nézd meg hogy reagál. Ha nem veszi észre, akkor lapát: nem figyel, nem kíváncsi rád.
2023. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"míg más párok napi szinten egész nap beszélnek munkától függetlenül"

És annak mi értelme? Énidőd egyáltalán nem is lenne.

2023. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!