Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem válaszol miközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol miközben megoszt cikkeket?

Figyelt kérdés

A barátom ma megosztott a facen egy cikket es a face kuldott rola azonnal ertesitest de nekem tobb oraja nem valaszolt


Rakerdeztem hogy miert nem ir? Erre azt irta nem ert ra,de lattam hogy mikozben o "nem ert ra" akozben megosztott egy hirdetest a facen,szoval ideje volt boven nyomkodni a telefonjat


Aztan kitalalta hogy nem volt eleg mobilnete de kesobb kiderult az anyukajanal van akinel voltam mar en is es van wifi semmi gond a nettel


Ti mit gondolnátok? Miert hazudik egy egyertelmu dologrol?


2023. febr. 5. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit tapadósnak tűnsz. Lehet, hogy kicsit egyedül akart lenni, meg hogy nyugta legyen.
2023. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert szíve joga.
2023. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Fuh de türelmetlen piòca.
2023. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
😂😂
2023. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet épp nem volt kedve beszélgetni, de ezt nem tudja úgy megmondani, hogy ne sértődj meg rajta és ezért hazudott. Nézd, attól, hogy van pár szabad perce, nem köteles azonnal válaszolni neked.
2023. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is mindig ezt csinálják, azóta már én se válaszolok rögtön.
2023. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagy fontos

Nekem is volt ilyen hú de elfoglalt hapsi

Kifogás mindig volt

Aztán kiderult, arra volt ideje, nete hogy tarskeresozzon mellettem

2023. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert számára nem te vagy a prioritás!...
2023. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Ennek sok oka lehet. A legjobb, ha magánnyomozót fogadsz. 🤣

Alávaló gazember az ilyen, aki megoszt egy cikket és neked Rögtön nem válaszol. Én is kiborulnék.

2023. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!