Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés

Te vagy Béla, a barátnőd pedig Anna. Anna amikor egyedül volt, akkor az Ádám nevű barátja bepróbálkozott nála, de Anna elutasította, azonban továbbra is barátok maradtak. Telt múlt az idő, és most újra elkezdtek beszélgetni. Ádám elhívta Annát, hogy találkozzanak valamikor kettesben. Anna nem válaszolt neki, mert előbb megkérdezett téged.


Béla helyében hogy éreznéd magad?


2023. febr. 9. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Bízom a páromban. Ha akart volna, akkor még előttem összejöhetett volna vele. Menjen nyugodtan.
Szó sem lehet róla. A barátnőm ne menjen el kettesben találkozni olyannal, aki a múltban bepróbálkozott nála.
Nem lennék nyugodt, de nem tilthatom el senkitől, valahogy kibírnám. Végtére is mindenről tudok, nem titkolózik előttem és korrektül meg is kérdezett.
Teljesen más, leírom kommentben,
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Hát vannak olyan kapcsik ahol ilyenert a nőnek kivernék a fogát is. Azok az annák el se jutnak addig se, hogy egyáltalán egy Ádám legyen a képben:D



Minden férfi másképp reagál. De vannak olyan Bélák is akik meg mondjuk Ádámmal leüzletelik hogy pénzért átveheti annát alkalmankentra. Befűzheti.pacsi.

2023. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ hogy hogyan próbálkozott be
2023. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Béla mondja meg Annának, hogy nem szeretné, ha talizna Ádikával, mert retteg, hogy lecsapja a kezéről.
2023. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nő vagyok, szóval Anna. Aki nálam bepróbálkozik miközben kapcsolatban vagyok és nem érdekel, az nem lehet utána a haverom. Ennélfogva nem is merülhet fel hogy barátkozzunk és találkozzunk. A Bélám se szükséges ehhez, magamtól hajtom el.
2023. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Először is megköszönném, hogy elmondta és kikéri a véleményemet. Megkérdezném, hogy nem-e lehetne olyannal barátkozni, aki még nem próbálkozott be nála? Igyekeznék megérteni, hogy miért olyan fontos Annának Ádám társasága/ barátsága? Azt is elmondanám, hogy nekem kényelmetlen lenne olyan lánnyal találkozni, akiről tudom, hogy korábban bejöttem neki, miközben én Annát szeretem és Anna vár otthon.
2023. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4: Akkor próbálkozott be, amikor Anna egyedül volt. Utána nem. Most is csak baráti találkát akar.

#2: Számít?

2023. febr. 9. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Persze hogy számít


Valameddig engednie kell valamennyit hogy eljusson a nyomulásig a dolog

2023. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 🧐 ja oké, ezt benéztem :D

Akkor erre a válasz: szintén nem. Nem kell Ádám. Főleg mit akar most hogy kapcsolatban vagyok, mikor anélkül se kellett. És ezt én döntöm el. Nem a Bélám véleménye vagy engedélye kell.

2023. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hm, mehet, de ha észrevehető lenne, hogy Bélától eltávolodott, akkor tudnám, hogy Ádám lett a befutó. Csak ilyen helyzetben szakítanék.
2023. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!