Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » írnátok rövid sms idézeteket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

írnátok rövid sms idézeteket? A barátomnak szeretnék küldeni, a neten nem találok olyan jókat.

Figyelt kérdés
köszi :)
2010. okt. 4. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én általában a barátomnak az érzéseimet írom le..Hogy mennyire szeretem,hiányzik.Van,hogy kicsit forró üzeneteket küldök,hogy kívánom meg ilyenek.Ne a neten keresgélj.Magadtól írj neki valamit:)
2010. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem akarok olyat hogy mennyire kívánom mert még csak 2 hete vagyunk együtt ^^ :)
2010. okt. 4. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj akkor elnézést nem tudtam bocsi:$

Hát akkor a szeretlek,hiányzol,örülök hogy vagy nekem és az ilyen sms-ek a befutók:)Attól függ mennyire romantikus a srác:)Első voltam:)

2010. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

semmibaaj :) én kérek amugy bocsit mert nem tudhattad,mert nem írtam oda :)

hát amugy nagyon romantikuus tipus(L) csak egy ilyen aranyos idézetre gondoltam. :)

de amugy köszönöm a válaszod :)

2010. okt. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!