Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb eve szakitottunk es mindig az van elottem hogy mennyire szerencses a lany akivel ő van..szeretnek a helyebe lenni es atelni vele mindent, pedig okkal szakitottam..miert?

Figyelt kérdés
Elvette felesegul, szult a no neki gyereket. Kozben irt par eve hogy vissza akar kapni es meg mindig szerelmes, de elutasitottam mert sokat bantott megcsalt szoval mindent elkovetett ellenem. Szerelmes voltam de az eszemre hallgattam. Banom..jobban tettem volna ha bevallalom hogy hozza megyek, szulok neki még ha bant is de azzal vagyok akibe szerelmes vagyok? Vajon jobban jart az a nő h bevallalta? Szeretnek a helyebe lenni es sajnalom hogy hiaba tervezek barmit, egy nyaralast , barmit azt nem vele elem meg...30/nő

2023. febr. 14. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Őt is csalja? Mért tette veled, ha vele nem?


Eleve nem kellett volna, hogy összejöjjetek, szóval nem a szakítással rontottad el, hanem hogy esélyt adtál neki. Női megérzés nem létezik, ez már kijelenthető. Kamu.


Te pedig úgy látom, a jövőben sem választasz rendesen partnert.

2023. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Az eszedet esetleg fordíthatnàd a sajàt életed építgetésére is.


Nem normàlis, h így követed az ő pàlyàjàt...

2023. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél akkor. Dönts most is jól és vegyêl erőt magadon.
2023. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
XD
2023. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jöjjön meg a jobbik eszed most is, mint már korábban is.
2023. febr. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jesszusom. Azért harminc évesen ilyen éretlennek lenni baromi gaz. Szóval nyugodtan verjen, csaljon, de szulnel neki 2 gyereket ? Te normális vagy ember ???

Dehogy vagy te szerelmes, betegesen függsz tőle érzelmileg és ragaszkodsz (nem pedig kotodsz!), ezzel szépen battyogj le a pszichologushoz, mert magadat nem tudod kikezelni.

Több év alatt az ember rengeteget változik, jobb esetben fejlődik. Ha a felesége és a gyerekei mellől képes volt neked ilyet irni,látszik, hogy megrekedt a huszoneves agyi szintjén. Vagy csak próbál megfektetni, miközben esze ágában sincs elhagyni a családját.

2023. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te hulye, hat nem latod, hogy nemvaltozott semmit? Meg hogy minden a felesege, csak nem szerencses? Hogy hiaba ment hozza ehhez a fonyerenyhez meg hiaba szult ket gyereket, a csavo meg csajozna a hata mogott?
2023. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó kettővel tényleg nagyon hülye vagy.

Megcsalt téged! Több mint valószínű a másik nőt is csalja, de te visszamennél hozzá? Kezeltesd magad, rád fér. 🤦‍♀️

2023. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem én hogy gaz ha megcsalnak stb nyilvan ezt teszi a novel is. De a nő legalabb azzal van akibe szerelmes es valoszinu el tudja engedni ezeket a dolgokat, szemet tud hunyni. Ezt banom h miert nem ezt tettem es akkor legalabb azzal lennek akiert oda vagyok
2023. febr. 15. 12:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De hiaba lennel azzal nem lennel boldog, nem erted? Baszhatod, hogy ott van veled, ha gyomorgorcsod van ha elmegy valahova, ha pittyen egyet a telefonja. Hogy alomba kell magad sirni heti 3x mert meglattad, hogy noknek irogat/bekovetett valakit instan. Hogy azzal a tudattal kell elned, hogy te sosem leszel neki eleg jo es te jobban szereted ot.

Hidd el, az a no sem tudja elengedni a dolgokat (ha tud rola), inkabb csak megprobalja elhitetni magaval, hogy ot ez nem zavarja. Gondolom ket kisgyerel mellett annyira ugralni se tudna hova.

Ertem en, hogy most szerelmes vagy (vagy csak annak hiszed magad) es ugy vagy vele, hogy mindegy hogyan, csak legyen veled. De te mrg azt ertsd meg, hogy most csak az agyad csap be. Ha ott lennel akkor meg pokol lenne az elet.

2023. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!