Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmit nem kezd az életével a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmit nem kezd az életével a pasim?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek ha a pasitok nem dolgozna érettségi óta, és 27 évesen találná ki hogy egyetemre akar menni?

Aggódom hogy mi lesz velünk, mivel ő nem dolgozik nem tudunk összeköltözni, én nyártól fogok dolgozni, őt meg ideköti az egyetem. Próbáltam vele erről beszélni de gyerekesen terelt.

Félek hogy nem tudok rá tovább várni mert amikor én kezdemém el az életem ő akkor megint 4 évig tanul megint mondhatja hogy azétt nincs pénze mert nem dolgozik csak most foghatja az egyetemre, több éves kapcsolat.

24/L


2023. febr. 15. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Minek kezdesz csóróval? Érett, férfit keress, egzisztenciával!
2023. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Miből megy egyetemre? Egyébként nem érdekelne még egy kicsit se, mert teljes mértékben mindegy, hogy munkanélküli, vagy egyetemre megy, egyszerűen nem akar veled összeköltözni.

Több éves kapcsolatban vagytok és csak "jártok" vagy még te is tartod el? A tanácsom az, hogy ne félj, mert ennek a kapcsolat nak nincs értelme.

Nyugodtan kirúghatod, vagy közös megegyezéssel vessetek végett ennek a semmire haladó "hasmenésnek" de komolyan.

2023. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne a pasim.
2023. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulhat levelezőn is, amellett tud dolgozni is.
2023. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Ehhez a palihoz inkább ragaszkodsz, mintsem vonzódsz szerintem.

Ehhez ki tudna vonzódni? 😅

Semmi jövőkép nem lesz így, kb csak összejártok romantikázni meg enni, filmezni gondolom... ez tizenévesen oké amikor apu-anyu eltart és nem vagytok felnőttek, de ha közös jövőt akar egy pár, akkor ott több kell, mint összejárni. Ez így nettó időpazarlás.

2023. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Össze sem jöttem volna vele.
2023. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Tanulni sohasem késö!

De tanuljon levelezön mellette pedig vàllaljon munkàt.

2023. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
82%
Tehát akkor 9-10 (!) éve nem dolgozik? Hol lakik? Ki tartja el? Mit csinál egész nap? És amúgy mit akar tanulni?
2023. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát te aztán tudsz válogatni a pasik között... Még hogy a nőknek az számít mennyi pénze van, meg hogy éltrevaló legyen a pasi. :D
2023. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Aggódom hogy mi lesz velünk"

Semmi közös nem lesz. De jobb is így, főleg, hogy csak te szeretnéd.

2023. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!