Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korhoz kötött lenne a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korhoz kötött lenne a házasság? Vagy csak mondva csinált indok?

Figyelt kérdés
Párom 38 éves, és nem akar elvenni, mert azt mondja a házasság a fiataloknak való, és ő mar öreg hozzá
2023. febr. 15. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Magyarul, nem akar házasodni. Igaza van. Semmi értelme.
2023. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Jól is teszi, egy kisemmizéssel kevesebb
2023. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, legalább nem semmiz ki engem, kösz
2023. febr. 15. 19:43
 4/11 A kérdező kommentje:

4-es köszönöm

Mivel neki semmije nincs, így ő tudna kisemmizni engem

2023. febr. 15. 19:51
 5/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
79%
Nem kaar TÉGED elvenni. Ha te lennél az álomnője, akkor hidd el, egy éven belül elvett volna, még egy éven belül felcsinált volna (ha akartok gyereket). A férfiak már a kapcsolat elején tudják, hogy komolyabban gondolják-e, vagy csak ideig-óráig fog tartani, és utóbbi is teljesen belefér nekik. Neked belefér? Ezt kell letisztáznod magadban.
2023. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
16 evesen is lehet mar hazasodni .
2023. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem akar mindenki megházasodni, és nem is kötelező. Meglepő módon sokan élnek le együtt egy életet ketten h nem házasok.


A te embered nem akar megházasodni van ilyen, csak ezt nem árt méga kapcsolat elején tisztázni, h ki akar és ki nem,.

2023. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%

Hány évesen van ennyi eszed? Nyivákolni hogy nem akar valami 38 éves elvenni akinek nincs semmije, csak lehúzna.

Már amennyiben nem trollkérdés, mert ezekből az infókból ez óhatatlanul felmerül...

2023. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Tavaly házasodtunk. Én 45 voltam, férjem 43. Első házasság mindkettőnknek, korábban élettársi kapcsolatunk volt csak.


Nekem van egy tehermentes lakásom Pesten és egy autóm. Férjemnek 2 autója. Ennyit a nagy lehúzásokról.


Amit a párod mondott, kifogás. Nem akar házasodni, legalább is veled nem.

2023. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
66%

Az is egy bevett taktika, hogy pótléknak használnak valakit adddig, amíg meg nem érkezik az álomnő az életükbe. lehet, hogy veled már 5-10-15 éve együtt van, de nem akar elvenni, nem akar gyereket csinálni, pedig mondogatja, hogy valamikor majd jó lenne gyereket vállalni. Elvenni nem akar, mert hát olyan jó így is. Aztán megérkezik az álomnő, téged ejt, mint a forró krumplit, te pedig csak pillázol, hogy a nőt egy éven belül elvette, még egy éven belül felcsinálta. És ez nekik teljesen belefér. Nem csak kitalálom, ők mondták, hogy szerintük nincs semmi baj azzal, hogy addig is együtt vannak valakivel, amíg álomnő meg nem érkezik. Persze, hogy nem értették, hogy mi a baj ezzel, hiszen nem ők szívják meg.

Én őszintén szólva hagynám, ha ragaszkodnék a házassághoz. Ha tényleg te vagy neki az igazi, akkor fel sem merülne, hogy nem vesz el. Ő kezdeményezné, és ő ragaszkodna hozzá. Az pedig, hogy kikényszerítik sokan, hát veszett fejsze nyele. Sok válás is van ebből, mikor álomnő betoppant a kedves férj életébe.

Amúgy ha nőként házasodsz, akkor csak és kizárólag szerződéssel, amiben világosan le van fektetve, hogy ki mit visz, ha válásra kerül a sor.

2023. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!