Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények játékfüggésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények játékfüggésről?

Figyelt kérdés

A baratom nem tud ellenállni a kísértésnek , hogy ahogy megkapja a fizetését és ideadja amit kell, a bepótlását, utana lejatssza a penzet.

Csak ha készpénzt kap akkor marad meg.

Sokszor veszít, van, hogy nyer, de a nyereséget mindig visszaforgatja a játékba , hogy megduplázza.

Nem lehet olyankor elhúzni a jatek elől, semmivel , se jó szóval, csábítással, szidással.

Úgy latom, hogy nincs önkontrollja több területen is, szenvedélyek rabja, annyi h nem iszik, nem drogozik.

Megígéri ”Dehogy jatszom el, isten orizz, ” de ra ket percre már az online kaszinón van

Sose tudta megallni eddig

Egy éve jartunk mikor ez kiderult róla. 49 éves .

Folyton kölcsön ker masoktól, es folyton nincs penze , miutan lejatssza, olyankor nagyon el van keseredve, dühöng, h vesztett. Hajlamos mást hibaztatni, h jatszik, mert valaki epp felidegesítette, vagy pont én , stb

Hiaba nyer barmennyit, megis duplazni akarja es akkor veszít

Ha veszít, akkor addig folytatja amig mindent lejatszik, mert próbálja visszanyerni

Szerinte nem függő, nem beteg, csak nyerni akar es sikerül is sokszor es úgyis mindent visszanyer, es mások bosszantják es unalmas az élete azert játszik, es azert is jatszik mert a fizetés úgyse eleg semmire

Ez mit takar, mi a prognózisa?

Tudom, h jatekfuggő

Hogy végzi így?


2023. febr. 16. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amiatt izgulj inkább, hogy te hogy végzed így.
2023. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Engem mi fenyeget ?

En nem adtam neki soha kölcsönt

2023. febr. 16. 20:05
 3/11 anonim ***** válasza:
De, játékfüggő és amíg odáig sem jut el, hogy elismerje, biztos, hogy nem fog leszokni róla. Nálam ez szakító ok lenne, főleg ha ilyen szintű.
2023. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen szegénységi bizonyítványt állít ki rólad, hogy egy ilyen 49 éves pasinak adsz esélyt, ráadásul 1 éve együtt vagytok?

Biztos jóképű, jól odateszi magát az ágyban, te pedig egy normálisat sem találtál, csak egy függőt?

2023. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hogy végzi így?

Nem a te problémád! Menekülj!

2023. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Engem mi fenyeget ?

En nem adtam neki soha kölcsönt"


Csak az, hogy elveszed magadtól egy normális élet lehetőségét. Milyen jövőd lesz egy játékfüggő ember mellett? Lehet vele bármit is tervezni? Egy olyannal, aki minden pénzét elszórja és az idejét ezzel tölti?

2023. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mint minden függőség, ez is egy betegség. A párod nem rossz ember, hanem beteg. Az első lépés ott kezdődik, hogy felismeri ezt magában és segítséget kér. Van kifejezetten szerencsejátékosok számára és által fenntartott csoport: GA = Gamblers Anonymus. Ezt nem mellékesen a tudtára adhatod.
2023. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem akarja belátni, hogy baja van.

Szerinte ez jó , mert többet nyer, mint veszít, pedig nem így van, de nem őszinte önmagával sem

2023. febr. 16. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Te miért is vagy együtt ilyen emberrel?
2023. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert kielégít
2023. febr. 17. 12:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!