Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a legtöbb férfi részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a legtöbb férfi részéről alapelvárás a nő felé?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. 52 éves hölgy vagyok, most lett

vége egy sok éves kapcsolatomnak. Együtt éltünk, együtt terveztük a jövőt. Lényegtelen is hogy milyen egyéb problémák voltak, az eset kapcsán elgondolkoztam hibáimon. És mivel nem mondtam le arról hogy ezek után is megtaláljam életem párját, megijesztenek saját hibáim.

A legfontosabb hogy nem szeretek főzni. Sőt teher. Irodai munkarendben dolgozom, bár inkább fizikai munkát. Mire 17 óra körül hazaérek, eszem, fürdöm, csinálok ezt-azt már egyáltalán nincs kedvem főzni.

Hétvégén szombaton segítek édesanyámnak aki külön él, majd késő délután már szintén nincs kedvem a háztartási munkához. Vasárnap pedig kikapcsolódni szeretnék, otthon vagy házon kívül, az egész heti munka után. Ezt a párom nagyon nem értékelte, igaz sokáig főztem rá, nem is volt jókedvem általában. Félre ne értsetek tiszta volt a lakás, takarítás, mosás, bolt, ezek megvoltak. A maradék időmet nem akartam főzéssel tölteni.

Mit gondoltok van esélyem így normális társat találni? Vagy mondjak le róla mert nőnek születtem, és elvárás felém a főzés. Amit utálok.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2023. febr. 17. 18:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk mindennap a fèrjem főz már 12 ève, jó program ez egy fèrfinak :)
2023. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Itt ő is én is főzök, vagy együtt. :)
2023. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
52 évesen igazán tudhatnád, hogy ha együtt élsz valakivel, akkor nem csak a te feladatod a házimunka. Majd szépen beosztjátok, hogy ki mit csinál.
2023. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
De akkor mit eszel? Napi egyszer igenis kell a meleg kaja és nem olyan nagy ügy összedobni valamit. Magad miatt írom, nem azért, hogy márpedig a pasit szolgáld ki.
2023. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én hiába tudom, volt házasságomban és volt élettársamnál is tőlem volt elvárva a főzés.
2023. febr. 17. 19:13
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Akkor olyat keress, aki tud és szeret főzni, csérbe te takarítasz, mosol vagy akármi.
2023. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
*cserébe
2023. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem maradj egyedül. Az is jó.
2023. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
De még mindig nem írta le mit eszik. Fényevő vagy?
2023. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Most hogy egyedül vagyok veszek a szép kártyámra egy héten egyszer kínait például, az nekem három ebédre is elég. De szívesen eszem hideget is sok zöldséggel. Vagy virsli, ilyesmi.
2023. febr. 17. 19:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!