Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a párom táncpartnerére. Jogosan?

Figyelt kérdés

Ők már jóval a kapcsolatunk előtt együtt táncoltak. A páromnak tetszett a nő, de nem alakult ki köztük semmi. Aztán megismert engem és azt mondta elengedte vele a magánjellegű dolgokat. Szeret engem ezt tudom, de mint sporttársát őt is. Én is táncolok, de másik városban. Mikor tudom, hogy vele próbál megőrülök a féltékenységtől és mindig hisztériázok is neki. Csodálom, hogy még nem hagyott el. A párom nem féltékeny, hogy én is táncolok férfiakkal és udvarolnak is tánc közben.

Mit gondoltok?


2023. febr. 18. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem jönnék össze táncossal.
2023. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz dolog ez. Bármi lehet. Gondold el mennyi időt töltenek egyutt, folyton egymas testi közelségében, “egymást fogdosva” , most kicsit túlzok. De te is tudod hogy ez mi mindent vonhat maga utan.

Itt az is számít, hogy a baratod mennyire aljas es mennyire élvezi a lopott csókokat es szexet, mert ha te féltékeny vagy es ki is mutatod, akkor ez csak meg izgalmassabbá teheti köztük a dolgokat. Es meg az se kizart, hogy el is mondja a csajnak, “haveri” alapon mar a csaj minden gyenge pontod tudja .

Ez az egyik lehetőség, hogy aljas

A 2 ik, hogy nem akar hűtlen lenni, de adja magat a helyzet.

Hogyhogy mióta teged ismer, “elengedte vele a magánjellegű dolgokat”, éspedig mit ? A kötetlen szexet ? Lehet a csaj nem akart vele komoly kapcsolatot.

Mindenestre a lehetőség adott, a többi a baratodon múlik

A te féltékenységed csak az ő kapcsolatukat segíti. Muszaj erős legyél

2023. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es azonkívül tetszett is neki a nő. “ de nem alakult ki köztük semmi “ írod te. Es ha ez igaz , akkor a nőn múlott, mert nemet mondott, lehet epp kapcsolatban volt mással, vagy elsőre nem jött be neki a baratod. Most meg lehet hogy a kapcsolatotok miatt a csaj feltekeny lesz es ez felkelti az érdeklődését a baratod iránt
2023. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Te mindenképpen patthelyzetben vagy. Eleg vesztes pozíció. Meg ha szebb is vagy, mint a partnere , ez a szituáció kiszedi belőled a legrosszabbat, akarva akaratlan, a masik meg jókat röhög, a csaj.

Ha megmaradsz ebben a helyzetben, muszaj lesz tartsd a szadba a vizet , nyels vissza a dühöd es ne add ki magad, a szemed meg tartsd nyitva.

Fáradt edzések után?

2023. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Előre is elnézést de:

Kezdeményezz szexet valamelyik tánc alkalom után, amikor úgy látod, hogy a pasid "furcsa". A "mennyiségi eredmények" elég sokat elárulhatnak majd a valóságról.

2023. febr. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem az a huseges, aki azert nem csal meg, mert eddig nem kapott zold lampat. Az allitasa ellenere, ha o akart attol a csajtol valaha is valamit, akkor ott a csaj dont arrol, hogy tancbaviszi a baratod vagy sem. Ha szeretne, akkor barmikor el tudja csabitani, 10-bol 9 ferfi nem tetovazna. Egyetlen dolgot tudok elkepzelni megoldaskent. Leultok es megbeszelitek, hogy ti most egy komoly kapcsolatban vagytok es ezert aldozatokat hoztok. Az egyik az, hogy innetol egyutt tancoltok, kulso partner kizart.
2023. febr. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd ott a barátodat, ő megérdemli a normális párt.
2023. febr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azert jottél te a képbe mert a csajnak nem kell
2023. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy a 8-as válaszban is ott van az igazság. Ha ez a csaj annak idején zöld lámpát ad, valószínűleg ti sosem lesztek egy pár. Te a második opció voltál, nem az első. Ha itt a táncos csaj egyszer gondol egyet és elkezd vele kacérkodni, akkor 99%, hogy szex lesz a vége.
2023. febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Szex az már rég lehet h van
2023. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!