Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hassak rá?

Figyelt kérdés

Barátnőm az utóbbi időben kihízta kb az összes ruháját, és dacból nem hajlandó nagyobbat venni, mert majd visszafogy. Viszont ezért nem töri magát túlságosan, és szenved folyamatosan attól, hogy nem fér bele a ruháiba, szétszakad rajta, kényelmetlen, stb.

Én nem a fogyásra biztatom, hanem hogy fogadja el, hogy a teste változik. Így is nagyon szexi, sőt, nekem így még jobban is tetszik.


Hogy lehet rá hatni ilyen helyzetben?


2023. febr. 27. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Vidd el olyan helyre ahol ultrakínosan fogja érezni magát amiért folyton igazgatnia kell a ruháját. Ez jobb esetben ad egy boostot az elhatározásnak, hogy vagy lefogy gőzerővel, vagy vesz normális ruhákat.

Pl valami fancíbb étterem, baráti társaság stb..

2023. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az az eset, amikor érdemes kicsit keményebben (nem bunkón meg üvöltve azért!) elmondani neki, hogy nem állnak jól a túl kicsi ruhák neki, röhejesen néz ki bennük, kínos, megbámulják, és hogy sokkal jobb lenne, ha a méretéhez passzoló ruhákat venne, mert a méret csak egy szám, és sokkal fontosabb az, hogy ízlésesen és csinosan öltözzön fel. Meg persze biztosítani arról, hogy neked mennyire tetszik most is.
2023. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!