Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel elég zűrösen alakultak a dolgok . Amikor megismertem épp szakító félben volt az 5 éves kapcsolatából és nem igazán tudta komolyan venni ami így hirtelen köztünk alakult . Elég sok problemázás után mondhatni össze jöttünk de ilyen bizarul egyikünk se tudta hogy most pontosan mit csináljon . Ilyen furán találtunk egymásra hogy az érdeklődési korunk hasonló csak nem azonos szinten amit én csak kicsit szeretek ő azt nagyon és fordítva is ami némi problémákat okozott . Elég sokat nem értettünk egyet amit mind a ketten nehezen toleráltunk de hozzá tartozik hogy épp mind a ketten egy elég zűrös élet helyzetbe voltunk szóval nem a legjobbkor ismertük meg pont egymást . Viszont a szexuális téren nagyon egy hullám hosszon voltunk és sokáig gondoltam is hogy lehet hogy csak ez tartana minket össze és semmi több ? Nem jöttem rá . 4 hónap után ennek vége lett közöttünk a problémák miatt amivel mind a ketten küzdöttünk és úgy gondolom hogy pont a jó időben toltuk el a másikat egy jó irányba viszont a köztünk lévő emberi viszony eléggé megsinylette ezt a szitut hogy az ex nem került ki olyan könnyen a képből és minden úgy szar volt . Úgyhogy 2 hónapja azt mondtam hogy engedjük el egymást mert úgy éreztem hogy kezdjük negatívan hatni a másikra . Azóta nem tellik el úgy nap hogy ne jutna eszembe és nem örlödnék rajta hogy helyesen döntöttem e és ne visszakozzak és beszéljek vele újra . Az a probléma hogy elég sok hely van ahová mind a ketten szeretünk járni szóval amúgy is nagyon könnyen benne van hogy valamikor random össze futunk. És ő össze is futott egy ismerosommel akinek elég hosszasan mesélte hogy menyire szarul van és menyire megbánta hogy így viselkedett sokszor csak egy szar időszak volt és tisztelebte tartja a döntésem és nem fog keresni még ha nehéz is. És ezt meg is értem csak a saját részem az hogy az úgy nem pálya ha valakinek a rossz szakasza nem kell csak a jó , bár tény hogy megismerkedéskor nem a legelőnyösebb. Szóval itt állok és rohadtul nem tudom mit kezdjek hogy csak azért hiányzik ez mert a sex annyira jó volt és ezért azt akarom hogy más is az legyen . És egy ilyen indulás után tudna e ebből bármi komolyan létezni vagy ezzel így jártunk rosszkor találtunk egymásra . Szóval nem tudom . Vélemények?

2023. márc. 5. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

"Úgyhogy 2 hónapja azt mondtam hogy engedjük el egymást mert úgy éreztem hogy kezdjük negatívan hatni a másikra."


"elég hosszasan mesélte hogy menyire szarul van és menyire megbánta hogy így viselkedett"


Dehogy írnék? Rossz hatással voltatok egymásra azt írod. Tudod mi lenne?? Összejönnétek, lenne kufrc, eljátszanátok, hogy most MÁR minden más lesz, türelmesebbek lesztek stb Leígérnétek az eget is egymásnak így lesz, úgy lesz. Más lesz valami?? A f*szt. Semmi. Minden menne ugyanolyan szarul. Akivel nem jöttél ki, taszítjátok egymást, meg egymás legszarabb oldalat hoztátok ki miért lenne más?? Ne ringasd magad ábrándokba. Egy hétig eljátszanátok a mindem más, mennyire megváltoztatok színdarabot. Aztán ugyanúgy nyomogatnatok egymás nyomógombjait, triggerelnétek egymást.

Ennyi lenne, de te tudod. Ha van időd, ami pazarolnivaló, akkor fogj csak bele.

2023. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
*Dehogy írnék!
2023. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rád!

Alkoholos filccel, hogy ostoba vagyok!

2023. márc. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld, max rosszul jársz vele és tanulópénz lesz. Ha úgy érzed, hogy te is változtál azóta a pozitív irányba, bajod nem lehet belőle, ha elhívod egy randira, de észnél maradsz és nem gondolsz állandóan a szexre, amire úgy tűnik, most vágyakozol. Mert nyilván ez az, amit úgymond visszasírsz, gondolom, nem a hajnalig tartó mély beszélgetéseket meg nyugodt hétköznapokat, mert olyan nem nagyon volt. Legalább nekem az jön így le. Így megláthatod, hogy ő fejlődött-e, változott-e annyit, hogy működjön a dolog, illetve hogy egyáltalán szimpatikus-e neked emberileg és nem csak azért vonzódtál-e hozzá, mert az ágyban minden klappolt. Utólag könnyű azt hinni, hogy több is volt, mint jó szex. Ha úgy érzed, hogy képes vagy hideg fejjel elhívni egy kávéra vagy italra, vacsizni, akármi, anélkül, hogy megfektetnéd utána és csak amiatt beszélnéd be magadnak, hogy hú megváltozott, most jó lesz, akkor megpróbálhatod. És ha emberileg nem illetek össze, akkor le lehet egy normális beszélgetéssel zárni a dolgot és elfelejteni egymást. Hidd el, jó szex mással is jöhet, aki lehet, hogy sokkal jobban illik hozzád emberileg is, érdeklődési körökben például, meg ugye amit fentebb is írtak, nem triggerel és hozza ki belőled a legrosszabbat. Az a te balszerencséd, hogy azóta nem találkoztál pont egy ilyen emberrel, mert akkor ezt a lányt már rég elfelejtetted volna, de ki tudja, ha összejönnél vele a szex miatt, akkor lehet, hogy elszalasztanád azt a bizonyos embert, akivel jobb lenne más téren is egy kapcsolat.
2023. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!