Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetet miert viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetet miert viselkedik igy a baratnom?

Figyelt kérdés
31 eves ffi vagyok, a parom 23 eves kb fel eve vagyunk egyutt. Barmit csinalok, semmi nem jo neki. Peldaul atnezte a facebook es insta ismeroseim, es nem birja elviselni, hogy nok is ismeroseim. Ebbol hatalmas balhe volt, es akkor o is bejelolt par csavot..vagy pl nem irok neki vissza 20 percen belul, akkor en mar lesz*szarom ot, vagy ha roviden valaszolok az sem jo. Mondja, hogy nagyon szeret stbstb, de pl ha faradt vagyok, es elalszom az is baj, mert akkor mar nem beszelgetek vele. Egyszeruen barmit csinalok nem jo neki, es mindenben de tenyleg mindenben hibas vagyok, es folyton megkerdojelez, vagy mondja, hogy nem figyelek ra. En marhara szeretem, de egyszeruen kicsinal ezzel a viselkedessel. Miert viselkedik igy szerintetek?

2023. márc. 6. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert a hiba az ő fejébe van. Kisebbségi komplexus. Soha nem fogsz tudni úgy "viselkedni", hogy bízzon benned és ne kössön beléd. Sem te, sem más.
2023. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Szorong, alacsony az önbecsülése, vszeg nem képes elfogadni, hogy tényleg szereted őt, mert az lehetetlen, hogy őt bárki is szeresse. Az ilyen kóros féltékenységnek legtöbbször hasonló okai vannak.


Vagy pszichológushoz megy, vagy fogadja el, hogy tönkre fogja tenni a kapcsolatot és lelépsz. A saját mentális egészségedet nem áldozhatod be azért, mert ő nem hajlandó törődni a sajátjával.

2023. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert fejben gyerek még.
2023. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól tud főzni és rendesen kitakarít akkor az valamennyire kompenzálhatja a kapcsolatotok stabilitását, de hosszú távon nem biztos hogy türelemmel leszel.
2023. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért vagy még vele? Kevés a szerelem, saját magad tapasztalod.
2023. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Bipoláris zavar, önbizalom hiány, borderline.

Ez a három biztos, hogy jelen van nála.

Amúgy értelek kérdező, tudom, hogy idegesítő, és hihetetlenül fárasztó egy ilyen lány.

Én tudom kezelni az ilyen lányokat, mondhatni a gyengéim...és milyen igazságtalan, ami az egyiknek teher, a másiknak kincs lenne.

2023. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert egy gyerek. Bármit is fogsz csinálni sosem fogsz megfelelni. Amit ő vár el az már túlzás. Hagyd a fenébe.
2023. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Mit vársz egy huszévestől?
2023. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kb. az általad leírt tünetek negyede miatt szoktam vészes sebességgel, magas térddel menekülni a nők elől, függetlenül minden más tulajdonságuktól. Az ilyen nők csak egyre elviselhetetlenebbé válnak az idő múlásával, először csak a nőismerőseidet utálják ki, aztán a barátaidat, utána következnek a hobbik, minden kedvtelés, és végül már bűntudatod lesz attól is, hogy megszülettél. Lépj le! Most! Én ezt tanácsolom.


46F

2023. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!