Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek mi az ami már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi az ami már sok egy párkapcsolatban alkoholfogyasztás terén?

Figyelt kérdés
* rossz hatással van rá, azt úgy értem, hogy nem tud viselkedni, vagy bealszik tőle, nem teljesít az ágyban, vagy másnap képtelen időben felkelni utána

2023. márc. 11. 19:31
A kérdező szavazást indított:
semennyit sem tolerálok
ha elmegy haverokkal azt csinál, amit akar, de előttem ne igyon, ennyi
ameddig nincs rá rossz hatással, addig nem zavar *
amíg a feladatait képes ellátni (munkahely, gyereknevelés), addig ritkán belefér egy kicsit több pia is
ne legyen rendszeres, ennyi
én is megiszok pár pohár bort esténként, a páromtól is elfogadom
én szoktam néha inni, de a páromtól nem fogadnám el, bocsi ez van
nem igazán zavar ha iszik
együtt mennék bulizni vele
más, hozzászólásban megírom
44 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
A mennyiség a kérdés.
2023. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Heti 1 max, kivetel ez alol ha programunk van es ott iszunk.
2023. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól baj, ha nem tud róla lemondani. Ha rendszeresen, konkrétan szüksége van rá, és kikészül, ha hiányzik neki. Ha nem tud viselkededni, és elveszti a kontrollt, akkor ne igyon. Az alkohol nem kifogás.
2023. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Shrek fogyasztása a sörből heti szinten, amitől állítólag még a keze sem remeg.
2023. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk fel évente egyszer elmegy a párom a barátaival meginni pár sort. Ennél gyakrabban nekem nem lenne oké, én egyáltalán nem fogyasztok alkoholt semmilyen mennyiségben évek óta.


24N

2023. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol addig oké, amíg nem rendszeres és nem okoz semmilyen károsodást! Amit felsoroltál, az már többféle kár! Szociális és fizikai is. Ez baj, konkrétan a függőség előszobája minimum.
2023. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Semennyit sem tolerálok
2023. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Otthon együtt ivás vele az igazi.:)
2023. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Aki semennyit sem tolerál, az tényleg nem “engedi” meg a párjának, hogy tengerparti nyaraláson kérjen egy pohár bort vacsora mellé?


Szerintem ez eléggé nonszensz. Oké, hogy Magyarországon sajnos nagyok sok a rossz példa. Minden családban ismerünk olyat, aki többet iszik a kelleténél. De tőlünk nyugatra ismerik a kulturált alkoholfogyasztást is. Franciaországban, Olaszországban a bor a kultúra része, 12 éves kortól fogyasztják, a nagy többség mégsem alkoholista. Ha valaki lecsapja a párja kezét, ha bort akar rendelni, az számomra valahol azt jelzi, hogy nem bízik meg benne.

2023. márc. 12. 17:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!