Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak szexuális álma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak szexuális álma volt egy közös ismerősünkkel. Engedjem el a dolgot?

Figyelt kérdés
Ráadásul azt nem mondja el, hogy kivel, nagyon bosszant a dolog. Vajon ennyire vonzódik hozzá?
2023. márc. 12. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen Neked is egy álmod!
2023. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod... Én csak akkor vágnám ki ha észrevenném, hogy a közös ismerőssel nagyon jóban van, flörtöl vele, viccelődik, stíröli stb.
2023. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm ez csak egy álom volt. Ne mondd, hogy a rózsaszín köd elmúltával te egyszer sem álmodtál mással.

Ahogy a második írja: ha elkezdi hajtani azt az ismerőst akkor tényleg gáz van, azon kívül szerintem nincsen semmilyen probléma. Egy párkapcsolat nem csak a szexből áll, hidd el hogy okkal van veled és nem azzal a másikkal!

2023. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne mar. En mar almodtam az exemmel is, pedig ebren bottal sem piszkálnám már. Az álmaink néha abszurdak, semmi elfolytott vágy nincs bennük. Van, amikor van mögöttes tartalmuk is. Elmondta, ezert szerintem nincs okod rosszat gondolni. Hogy a személy kiletét nem fedte fel, az csak azért, nehogy ráronts az illetőre, h mit akart tőle. Az álmában. 😀😀😀
2023. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod te ezt, miért kötötte az orrodra?
2023. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Ez az amit én sem értek.
2023. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne az álma miatt küld a retkes anyjába, hanem mert annyira buta barom, hogy elmondta!
2023. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi idióta, hogy elmond ilyet 🤦‍♀️ az álmokat nem lehet befolyásolni, nem kell mindent a másik orrára kötni
2023. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát meséltem neki, hogy mit álmodtam, aztán mondta, hogy neki meg álmában kiverte egy csaj💁🏽‍♀️
2023. márc. 12. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó proli barátod van
2023. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!