Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál, ha nem tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, ha nem tudna bocsánatot kérni a barátod?

Figyelt kérdés
Mindig mindenért engem hoz ki a hibásnak, ő sosem az. Amikor jelzem neki, hogy miben nem volt igaza, az a válasz, hogy felejtsük már el/lépjek túl ezen/ne lovagoljak rajta.
2023. márc. 12. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem, engem pont azzal idegesítenek fel ha azt hiszik a bocsánatkérés ér bármit is!

Legyen az kapcsolatban vagy akármi másban

2023. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nem kér bocsánatot, meg az engem hoz ki hibásnak, nagyon nem ugyanaz. Ha azt gondolja, hogy te vagy a hibás, akkor eleve miért kérne bocsánatot? Logikátlan 😂

Mondjuk nekem elég sajátos elméletem van erről. Ne kérjen! Miért a "bűnös" kér még az "áldozattól"? Utálom, ha valaki bocsánatot kér, mert csak rám dobja a felelősséget, hogy legyek én a köcsög, ha még nem tudok megbocsátani, ő meg a hős, hisz bocsánatot kért.

Mondja el, hogy tudja, miben hibázott, mondja el, ha megbánta (de csak, ha tényleg megbánta!), tegye jóvá, ha jóvá lehet tenni(pl.,ha eltörte a kedvenc bögrém, szerezzen egy ugyanolyat) és utána adjon időt, hogy én majd megbocsájtsam, ha akarom, vagy fogadja el, ha nem.

2023. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem szinte mindent rámkent, a viták során rendszeren "alulmaradtam", és egy ideig valóban elhittem, hogy mindent szarul csinálok, minden az én hibám...


El is váltam, többek között emiatt is.

2023. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen szinten mindegy, hogy bocsánatot kér vagy sem, mert ő tovább lépne te meg lovagolsz a témán ahelyett, hogy nyugiban átbeszélnétek, kiköveteled pedig lehet ő úgy érzi, hogy neki van igaza, vagy nincs szükség még több drámára.

Mindezek mellett ha te úgy érzed, hiszed, hogy neked van igazad, akkor minek vagy vele? Nem kerdezősködni kell, hanem szakítani elvégre neked nem megfelelő a hozzáállása.

2023. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet vele nyugodtan megbeszélni. Vagy nem válaszol, vagy azonnal közli, hogy lépjünk ezen túl.
2023. márc. 12. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd el.
2023. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét szituáció?
2023. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont nem a bocsanakérés vagy nem kérés számit.

Megtette? Meg. Ennek függvényében haladnék tovább, vagy pont nem.

Önmagukat mutatják csak be.

2023. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!