Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szokott általában az egyik fél hiányozni a másiknak?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy helyzet, ahol nincs harmadik, nincs semmi megbeszélés nélküli helyzet, mégis két ember eltávolodott egymástól annyira, hogy azt a megoldást választják, hogy kicsit szétmennek, hogy leteszteljék, hogy a távolság kiváltja-e a "hiányzom" érzést, mivel mondjuk 10 éve együtt élnek.

Ti mit gondoltok, mennyi idő az ameddig lehet reménykedni, hogy a másiknak hiányozni fog egyik? Nyilván élethelyzet és embertípus függő, de érdekel nektek mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok, egyáltalán van-e ennek értelme vajon...



2023. márc. 22. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk már a barátság "extrákkal" lecsengőfélben van.


Én választottam, hogy maradjon max. a barátzóna. (Nő létemre.) Megfordultak bizonyos arányok az emberi kapcsolataimban.


Egyértelmű választ nem tudok adni az egymásnak való "hiányzás"-ra. Úgy tűnik, hogy nagyjából kölcsönös a dolog.

2023. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugy hogy bele se mennék ilyenbe.

Amelyik pasival mosolyszünetem volt az meg élvezte és csajozasra használta ki miközben en otthon sírtam mivel a szunet nem azert volt h szakitsunk irany a pasizás/nőzés hanem azert hogy megy e együtt es szalljunj magunkba.

Amikor megtudtam hogy ő ettől "boldog", és csajozik, hatalmasat csalodtam benne. 4 év ment a kukába.

2023. márc. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2: Oké, akkor jelzem, hogy én vagyok a pasi és én vagyok elküldve és kivagyok, mint a kutya.
2023. márc. 23. 01:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ki vagy dobva akkor meg kidobott. Az nem szünet.

De a szünet is màr rossz ómen.

2023. márc. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kidobott, megkért, hogy költözzünk el egymástól 2 hétig és nézzük meg, hogy hiányzunk-e egymásnak...
2023. márc. 23. 02:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Szünet alatt nem fogtok egymásnak hiányozni. Tudjátok, hogy ott van, X nap és találkoztok.

Szakítas után egészen más, mikor tudod, hogy soha többet nem látod. Ilyenkor vagy pár nap, és vissza akarod kapni, vagy olyan nagyon nem hiányzik, elvagy nélküle is.

2023. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!