Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy volt szerelmem visszajár az életembe?

Figyelt kérdés

Jelenleg van párom, de a volt szerelem még a párom előtt (de mostanában is) néha beköszön. Sajnos volt is köztünk párszor intim kapcsolat, de sosem lett belőle komoly dolog.

Mit csináljak hogy lezárjam? Mit mondjak neki, hogy fejezzük ezt be? Egyébként nagyon jó kapcsolatban vagyunk, napi rendszerességgel beszélünk, szinte mindent, de érzelmileg már nagyon megterhelő. Ez a huzavona kettőnk közt... Hogyan tudnám elzárni? Csak az a megoldás hogy teljesen meg szabadulok tőle? Tiltsam le, kerüljem? Valaki volt hasonló helyzetben? 23/L



2023. márc. 23. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Miért szakítottatok?


Azt írod, napi szintű kapcsolatban vagytok egymással, de miért?

2023. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Talán nem kene kapcsolatot tartani vele, ha párod van. Ne legyél takony gerincű…
2023. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És a jelenlegi párodat nem zavarja ez a helyzet?


Lezárni meg úgy kell, hogy "figyelj, Józsi, én ezt nem szeretném tovább folytatni, kérlek, ne keress többet."

2023. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

"Mit csináljak hogy lezárjam? Mit mondjak neki, hogy fejezzük ezt be? "

Lóf@szt.

Jaj hagyjuk már ezt a hlye dumát. NEM is akarod lezárni.

Ha valaki valamit le akar zárni, fogja és kilép a helyzetből.


"Sajnos volt is köztünk párszor intim kapcsolat, de sosem lett belőle komoly dolog."

Ja sajnos... De mé sajnos? Mert nem lett belőle komolyabb. Azé csak.

A pofám leszakad...

A jelenlegi párod meg nincs ló jó a szamár is elven van???

2023. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg le lehet zárni, ha akarod. Pár éve az exem is állandóan traktált a baromságaival, pedig akkor már a férjemmel együtt is éltem. Állandóan nyomta nekem a lelki rizsát. Én nekem ezzel nem volt tisztségem foglalkozni. Egyszer valamikor az ő problémája az enyém is volt, de az régen volt. Nagyon nehezen fogta fel, hogy nem akarok részese lenni az ő melankolikus lelkivilágának ami abban merült ki, hogy melyik csajjal mit drámázott, aztán jajj de szeret, bár visszacsinálhatna mindent blablabla. Utána évekig előkerültek a lelkis üzenetei itt ott (facebook, instagram, email stb), amikre nem reagáltam. Másfél éve pattant le végleg miután mondtam neki, hogy terhes vagyok és az életembe nem fér bele az ő nyomorult piszlicsáré bajai soha többé. Szerintem 5 éven keresztül reménykedett, hátha újra kezdem vele. Egyszerűen meg kell neki mondani, hogy ne keressen, ha meg ezek ellenére is keres, akkor tiltsd le. Ennyi. Te csak a kifogást keresed, hogy miért maradj vele kontaktba. A pároddal szemben meg tényleg nagyon csúnya dolog ez.
2023. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy kell lezárni, hogy többet nem beszélsz vele. Nem értem az ilyen lelki sérült embereket akik mindig az exükhöz nyúlnak vissza mert olyan bizonytalanok és önbizalom hiányosak, hogy képtelenek tovább lépni. Tiltsd le, aztán irány a pszichológus, ha szerinted ez a felállás normális amit az exeddel műveltek.
2023. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!