Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan egy éve élek együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve élek együtt a jelenlegi párommal, viszont sajnos nem tudom annyira szeretni mint a volt páromat, szerintetek valaha fogomom e tudni jobban szeretni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 12:18
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
98%
Nem biztos. Ere csak az idő adja meg a választ.
2023. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%

És a mostani párodban nem keresed az ex barátodat?

Mennyi idő telt el mire megismerted a mostani párodat és szakítottál az exeddel?

Nem lehet túl gyors volt a váltás és még mindig a régi párodat siratod?

2023. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Lehet szakítanod kéne ne hogy megcsalás és fájdalmat okozz neki,
2023. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Párod mit gondol erről? Ő mit érez, szereted? Érzi, hogy szeretve van, jó neki ez a kapcsolat?
2023. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem egyaltalan nem keresem benne, sőt a kapcsolat sokkal fájdalmasabb volt, viszont neki vannak próbálkozásai, hogy keressen. 7 hónap telt el a szakítás után, o volt az első nagy szerelmem
2023. márc. 28. 12:28
 6/26 A kérdező kommentje:
Szeretem tisztelem soha nem csalnam meg, viszont hiányzik az a valami ami az előző kapcsolatomba meg volt
2023. márc. 28. 12:29
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Ha egy év együttélés után nem szereted annyira a jelenlegi párodat, mint az exedet, akkor holtbiztos, hogy ezután sem fogod már.

2023. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Talán engedd el. Csak szakítottak valamiért: az első csávódnak meg valószínűleg éppen nincs kéznél senki, és te vagy a szamár a képletben amíg nem talál jobbat.
2023. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Természetesen soha nem mennek vissza hozzá, a jelenlegi parom mindent meg tesz értem, soha nem tudnám bántani.

Viszont ami érdekes o egy hosszabb kapcsolatból jött ki és elmondása szerint o jobban szeret engem. Ezzel nincs semmi gond csak az a baj, hogy fel hozodott a lanykeres...

2023. márc. 28. 12:32
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg még nem tetted teljesen túl magad az első nagy csalódáson. Az első szerelem általában mély nyomot hagy és van, hogy hosszú idő kilábalni belőle.
2023. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!