Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem szeretném az esküvőmön látni ezeket az embereket?

Figyelt kérdés

Párommal most nyáron lesz az esküvőnk, nem is ez a lényeg hanem egy mostani történés ami a baráti társaságban történt.

Van egy egyetemi csoporttársakból álló baráti köre, akikkel nemrégen találkozott, iszogattak stb és a semmiből egyszer csak elkezdték letámadni, hogy miért van velem, jobbat is talalhatna tőlem, hogy leadta a szintet… a kedvencem konkrétan megkérdőjelezték hogy szeret-e engem. Meg hogy mikor ott vagyok en is velük miért nem iszok alkoholt.. tudni kell sosem iszok, nem ertem ezzel mi a probléma.

3 hónappal az esküvő előtt hogy mondhatnak ilyet a ‘barátok’? Mi közük hozzá hogy kit választ a barátjuk? Nem az lenne a normális, hogy örülnek a boldogsaganak és támogatják?

Ezek után elgondolkoztunk azon, hogy van-e értelme ezeket a barátokat meghívni az esküvőre. Véleményem szerint képmutatás lenne az egész, hogy eljönnek, sok boldogságot kívánnak meg teszik a szépet amúgy meg pontosan tudom hogy nem kedvelnek és nem örülnek annak hogy összeházasodunk. Csak azért meg nincs ott keresnivalójuk, hogy bulizzanak egy jót ha nem tudnak őszintén örülni nekünk. Én őszintén szólva egyáltalán nem vagyok rájuk kiváncsi, milyen jogon mernek ilyeneket mondani rólam meg megkérdőjelezni a kapcsolatunkat. Nem tudnék rájuk se nezni az esküvőn.

Látom páromon is hogy nagyon megbántották ezekkel és csalódott bennük, és nem tudja mi lenne a helyes döntés mert nyilván szeretne ha ott lennének, de ezek után elgondolkodott..


Mi a véleményetek?



2023. ápr. 3. 17:03
1 2 3 4
 1/36 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nyilván nem kell meghívni őket. Nem is érdemes. Nem értem mi a kérdés.
2023. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hülyeség lenne meghívni őket.
2023. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%

1: esküvőre azt hívtok meg, akit akartok, akár volt konfliktus, akár nem.

2: nem ugatunk bele a másik párválasztásába, ha csak nem Aileen Wournos/Ed Kemper 2.0-t akarunk feleseggül venni/ férjhez menni hozzá. Ha a párod nem küldte el ezt a bagázst a vérbe, ő is megér egy misét... Ha kettőtökért nem teszi meg, elgondolkodnék, akarnék-e vele családot alapítani, gyereket vállalni, ha a párjáért már most ennyire nem áll ki.

2023. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
"nyilván szeretne ha ott lennének" Minek? Hogy tönkrevágják az esküvőt?
2023. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%
De ez hogy volt, hazament a párod, és elmesélte neked?
2023. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Közölném velük hogy bocsi a meghívó érvényét vesztette és nyugodtan lehet más programot keresni aznapra. Ezek nem barátok...
2023. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy a te barátnőid is elmondják neked, hogy mennyire jó partit csináltál, hogy felfelé házasodsz, a másik oldal is elmondhatja a véleményét. A párod dolga ezt kezelni, nem a tiéd.

(Az mondjuk egy következő kérdés, ki kivel milyen viszonyban van, hogy ezeket így visszahallod)

2023. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

Egyetemi csoporttarsak tipik olyanok, mint a munkahelyi “baratok”.

90%-ban ez semmirol nem szol, nem lesznek ebbol eletreszolo baratsagok, neha elmentek bebaszni, de ennyi. Nyilvan kivetelek mindig vannak, nyugi, csak ez az atlag.

A kapcsolat meg fog szakadni a legtobb emberrel az evek alatt.


Nem is ertem alapbol az eskuvon mit keresnenek olyan emberek, akik inkabb max csak valami nagyon laza haverok, de semmikeppen se kozeli baratok.

Ilyeneket nem kell meghivni amugyse.

Majd ha egyszer vegre felnottok, talan ti is rajottok erre.


Bar nem tom erdemes-e eskuvoset jatszani, ha meg nem vagytok eleg erettek hozza.

2023. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%

Ezt én sem értem hogy a párod minek idegesít ezzel, és pláme ezek után, miért szeretné hogy ott legyen ez a bagázs?


Ha az én "barátaim" ilyet csináltak volna, elküldtem volna őket a 'csába, és biztos nem fájdítom ezzel a szerelmem szívét...

2023. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%
7-essel és 9-essel értek egyet, faxnak kell ezt visszamondani, minek idegesít vele a párod. Tegye rendbe magába.
2023. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!