Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora red flag ha barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora red flag ha barátnőm annak ellenére elmegy kettesben egy étterembe enni egy fiúval hogy megkértem hogy ne?

Figyelt kérdés

A fiú többször is tett megjegyzést hogy megdugna ha egyedül lenne. Most elhivta barátnőm egy étterembe hétvégén. Eddig is hívogatta ide oda de mindig nemet mondott de most össze vesztünk és nem beszéltünk néhány napig így igent mondott. Barátnőm azzal védekezik hogy hiába akarja a másik fel ha ő nem,és egy vacsora nem azt jelenti hogy le is fekszik vele.

Te mit tennetek? Elmondtam neki hogy ez zavar és rosszul érint amire az volt a válasza hogy már megígérte.

20lany 25 fiú


2023. ápr. 5. 18:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"A fiú többször is tett megjegyzést hogy megdugna ha egyedül lenne."


Szerintem ezért igen. Ha a fiú barátja lenne akkor más lenne a helyzet, de így annak tudatában, hogy a srác nyilvánvalóan többet akarna tőle így azt mondom, hogy sértő, hogy a barátnőd vele lóg.

2023. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Fúúúú de játszmáztok banyek... mármint főleg a csajod.

Nem az a red flag, hogy elment randizni úgy, hogy megkérted, hogy ne, hanem az, hogy most, hogy összevesztetek, most igent mondott arra amit eddig elutasított.


Ez elég erősen dobópálya, ennek egyszerűen ninc sértelme.

2023. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Amint összevesztek, már megy vigasztalódni a másikhoz. Vagy bosszúból.

Az biztos, hogy a srác úgy tudja, hogy fasírtban vagytok, és rá fog hajtani, hiszen egyedül van és belement a randiba.

A csaj meg csak keresi a kifogást, hogy megígérte. Mert akkor mi van? Az az igazság, hogy egyszerűen el akar menni azzal a pasival randizni.

90%, hogy dugni is fognak.

2023. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kibasznám az ilyen csajt, hogy csak pislogna. 100%ig egyértelmű, hogy a srác meg akarja dugni, erre elmegy vele ide-oda egy kis veszekedés miatt. Ez úgy félrefog baszni, hogy öröm lesz mézni.
2023. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki, mert úgyis megfog csalni.
2023. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

2es vagyok

Én amúgy nem feltétlen hiszem, hogy dugni is fognak. A puszta tény, hogy elmegy vele kajálni pedig tudja, hogy te nem akarod, bővne elég.

SŐT, igazából a csaj ha nem fekszik le a csávóval, akkor feddhetetlen, hisz ha te kiakadsz, hogy miért ment el, te leszel beállítva féltékeny fsznak.

És a játszmázás célja az, hogy te gyere ki győztesként. Ha a csaj lefekszik a csávóval, akkor ő lesz a csalfa, elég erős fegyvertényt ad a kérdező kezébe, tehát ő (mármint a csaj) veszít. Szóval a csajnak az áll jelenleg érdekében, hogy randizzon, de ne csalja meg.

2023. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
De egy vacsora azt jelenti hogy lefeküdne vele.
2023. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne a barátnőm. Baráttal elmenni enni rendben van, de olyannal, aki nyíltan többet is akar az nem.
2023. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, ok., akkor vissza se gyere. Nem megyek bele ilyen óvodás játszmákba.
2023. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt most elnézed neki, akkor a jövőben is hasonló lesz a viselkedése, ha összevesztek valamin. Lapát. Hátha tanul valamit.
2023. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!