Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszem mindig azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem mindig azt, hogy megcsalnak?

Figyelt kérdés
Minden alakuló kapcsolatomban, azokon a napokon, mikor nem vagyunk együtt, folyton feszengek. Mennyi idő után ír vissza, mit csinál, fontos vagyok-e még neki, megcsal-e…nagyon bosszant, hogy magamat stresszelem totál feleslegesen. A párommal nem szoktam ezt éreztetni, mert nem akarok önbizalomhiányosnak vagy ok nélkül féltékenykedőnek tűnni, mert tudom, hogy ez toxikus. Igazából okom nincs is rá, a mostani párommal kb. minden másnap együtt vagyunk, mindig elvisz valahova, érezteti, hogy fontos vagyok neki. Mit tehetnék ez a feszengés ellen? Hogy érjem el, hogy ne agyaljak ilyen dolgokon? 26N

2023. ápr. 7. 08:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
A megérzések nem csalnak!
2023. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 nem hinném, hogy itt erről lenne szó. Ezt csak akkor szoktam érezni, ha valakiért nagyon odavagyok, ergo nyilván azért, mert nem akarom elveszíteni. De lehetne tenni valamit ez ellen? Nem akarom feleslegesen stresszelni magam.
2023. ápr. 7. 08:36
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Nekem a tobbes kapcsolat segitett. Onnantol nem erdekelt h ki hagy el. Mindig maradt masik
2023. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Beteges féltékenység és birtoklási vágy. Keress fel szakembert.
2023. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lehet utánaolvasni a kötődési mintázatoknak, hátha segítene, ha jobban megérted a saját érzéseid. Lukács Liza Hogyan szeretsz? című könyvét ajánlom.
2023. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakember szerintem is.
2023. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkori pszichés sérülés. Szakember, vagy ebben jártas emberrel beszélgess el róla
2023. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat.


De csak hogy megerősítsem magamban, hogy tényleg ok nélkül van rossz érzésem…mennyit beszéltek egymással azokon a napokon, mikor nem vagytok együtt?

2023. ápr. 7. 16:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi hetente két-három alkalommal találkozunk, és általában egy éjszakát töltünk együtt. Reggel és este mindig köszönünk egymásnak, illetve ha valami eszünkbe jut, vagy meg akarjuk osztani, akkor írunk egymásnak. Ma pl. még egy szót sem ejtettünk arról, hogy ki mivel foglalatoskodik. Telefonálni ritkán szoktunk, általában akkor, ha egy hétig nem találkozunk.
2023. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha nem bízol benne, nincs értelme folytatni a kapcsolatot. Ha senkiben nem tudsz megbízni, irány a pszichológus sürgősen. Így te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, változtatni kell ezen vagy kilépni belőle. Sajnos ez így nem lesz jó úgy, ahogy most van.
2023. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!