Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek foglalkoznom kellene az exbarátnők híreszteléseivel?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt egy férfival, egyelőre minden szuper, jól érzem magam vele. Azonban pár napja a fülembe jutott egy pletyka ami nem hagy nyugodni. Állítólag a barátom két előző exe beszélőviszonyba kerültek egymással és kibeszélték őt egy közös ismerős füle hallatára (tőle tudom mindezt). Az egyik csaj azt mondta, hogy a barátom többször megpofozta, meg is csalta. A másik csaj pedig azt mondta, hogy őt szintén megcsalta, illetve őt nem verte meg csak úgy megrángatta, hogy nyomok maradtak a karján (akkor szakított a barátommal). Arról is beszéltek, hogy nem tudták tolerálni a sok ivást.

A közös ismerős ezeket elmesélte majd hozzátette, hogy ő nem akar ebbe belefolyni, csak tudjak ezekről.

Óvatosan felhoztam az ex témát tegnap a barátomnál, pár mondatot meséltem a legutóbbi pasimról. A hangulata rögtön megváltozott, mérges lett. Azt mondta, az ő exei nem normális nők, hisztis p*csák, szerinte teljesen őrültek és az egyikük meg is csalta őt, a másik pedig meglopta. Ezután másfelé terelte a beszélgetést de én azóta is ezen agyalok. A barátom kb. kétnaponta megiszik 1-2 doboz sört, hétvégén töményet. Kicsit temperamentumos, vagány, pörgős de semmi jelét nem adta eddig, hogy agresszív lenne.

Túlagyalom szerintetek vagy van valami az exei beszámolójában? Mit csináljak?

27N



2023. ápr. 7. 15:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
5%
Ha idáig minden rendben volt köztetek, akkor miért foglalkozol azzal, hogy az exek mit mondanak. Én nem foglalkoznék vele.
2023. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Én inkább nekik hinnék, mint a párodnak. Úgyhogy többé nem lenne a párom.
2023. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez éppen elég intő jel.

Persze az exei az őrültek, tipikus nárcisztikus a pasi.

2023. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

Kétnaponta sörözik eddig előtted, hétvégente iszik keményet és nem úgy reagált az exekre, mint akinek nincs vaj a füle mögött, ráadásul az exek nem neked mondták mindezt el, hanem teljesen más személynek.

99,99%,hogy igazat mondtak.

2023. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen mindegy, úgyis vele maradsz. Majd a saját károdon megtanulod.
2023. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Én a 2 nőnek hinnék.
2023. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos nem hittem az akkori kapcsolatom exének. Pedig megkíméltem volna magam egy bántalmazó kapcsolattól. Persze én is elhittem az akkori kapcsolatnak, hogy az exe az őrült, meg hogy vissza akar hozzá menni..

A mostani eszemmel azonnal véget vetnék ennek az egésznek. A magyarázkodásra se lennék kíváncsi.

2023. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Pont attól lett még gyanúsabb, hogy nagy hévvel elkezdte szidni az exeit, hogy mennyire őrültek.

Azt sem szeretném, hogy a ködtől ne lássak reálisan.

2023. ápr. 7. 15:20
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

"Arról is beszéltek, hogy nem tudták tolerálni a sok ivást."

=

"A barátom kb. kétnaponta megiszik 1-2 doboz sört, hétvégén töményet."


Igazat mondtak, aki kétnaponta piál és hétvégén szeszes italhoz nyúl az alkoholista!!!


"Állítólag a barátom két előző exe beszélőviszonyba kerültek egymással és kibeszélték őt egy közös ismerős füle hallatára (tőle tudom mindezt). Az egyik csaj azt mondta, hogy a barátom többször megpofozta, meg is csalta. A másik csaj pedig azt mondta, hogy őt szintén megcsalta, illetve őt nem verte meg csak úgy megrángatta, hogy nyomok maradtak a karján."

=

"A hangulata rögtön megváltozott, mérges lett. Azt mondta, az ő exei nem normális nők, hisztis p*csák, szerinte teljesen őrültek és az egyikük meg is csalta őt, a másik pedig meglopta. Ezután másfelé terelte a beszélgetést... Kicsit temperamentumos, vagány, pörgős de semmi jelét nem adta eddig, hogy agresszív lenne."


Mert nem adtál még neki okot arra, hogy jól összeverjen, vagy megcsaljon! Azt sem tudja, hogy mi okból kifolyólag kérdezted, pedig tökéletesen normális, hogy az exekről egy pár beszélget, főleg olyan téren, hogy miért lett vége. Na most képzeld el, hogy mi lett volna, hogyha tudná miért is kérdeztél rá. Próbáld ki nyugodtan, ha van hozzá merszed. Nem csodálkoznék, hogyha kapnál.

De ha van egy kis csöppnyi eszed, akkor még ma szakítasz vele! Megmondod neki, hogy most nem fér bele párkapcsolat, nem érzed azt, hogy működne BARÁT, SZÜLŐ társaságában és soha többet nem találkozol vele!

Azok a lányok nem hazudtak, gondolkodj már egy kicsit, két nő te exednek összebaratkozik, mi a franc okuk lenne rá és beszélni egy ember előtt, aki nem te vagy. Azt sem tudják, hogy az az ismerős elmondta neked! Ha kitalálták volna, akkor a párod nem inna, nem lett volna mérges=agresszív alkoholista! hanem elmondta volna csalódottan, vagy neutrálisan, hogy úgy járt!

Pontosan olyan volt a reakció mint egy erőszakos vadbarommé és ha te vele maradsz, akkor egy idióta vagy. Csak akkor légyszíves gyereket ne csináltass vele, jó? Szenvedj csak te, ha annyira szereted.

2023. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Azért érdekes hogy amikor exek tesznek ki kérdést hogy szóljanak-e az új áldozatnak hogy meneküljön, akkor mindenki azt írja alá, hogy foglalkozz a saját dolgoddal, úgysem hinnének neked, szánalmas stb.. pedig kérdező van alapja ha valaki figyelmeztetni szeretne, nem azért mert annyira hiányzik nekik egy ilyen féreg az életükből, hanem másokat szeretnének megvédeni. Ezt azért megtanulhatnák már egyes nők.
2023. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!