Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit a párja tart el, mert ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit a párja tart el, mert ő pl. gyerekeket nevel, vagy bármi miatt, az nem aggódik a nyugdíja miatt?

Figyelt kérdés
Természetesen arra vonatkozik a kérdésem, aki a GYES után is marad otthon.
2023. ápr. 7. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Havan eszük,valamennyit befizetnek. Vagy távmunkát vállal.
2023. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nyugdíj? HAHAHA, olyan már a mostani 30-as és 20-as korosztálynak nem lesz. A magánt majd megint einstadolja valamelyik kormány, állami éhbér pedig most is kevés.
2023. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Olyat ismerek akinek a pasija azt is fizeti a nőnek hogy legyen nyugddija is.. Meg a pasinak eletbiztositasa is van a nőre.
2023. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem. 15 évet dolgoztam. Azóta nincs bejelentette állásom, csak munkám.

1.Addigra úgy felemelik a nyugdíjkorhatárt, hogy reményeim szerint addig nem élek, hogy nyugdíjas legyek.

2. Ha véletlenül mégis megélném, nagyon nem érdekelne, hogy egy zsemlét kapok belőle, vagy kettőt. Kb. ennyi lesz a különbség.

Mire ez nekem aktuális lesz, annak lesz nyugdíja, aki gondoskodik magának róla, nem az állami rendszerből.

2023. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk pl otthon volt, anyu évekig, be volt jelentve a vállalkozásba. Szerintem akinek van egy kis esze, az nem ül ùgy otthon, hogy se tb, se semmi járulék ne legyen fizetve utána hosszù évekig. Az kész öngyilkosság
2023. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Én nem aggódom. Van 4 lakásunk, annak az albérleti díjából vígan elélünk! (Most is ki van adva mindegyik)
2023. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hány évre van az ember a nyugdíjkorhatártól. Mert a szabályok változnak, most pl. már 15 évtől van résznyugdíj, és lehet is fizetni a járulékot zsebből a NAV-nak, nem kell hozzá állás. Olyan 45 000 Ft lehet.

az nem árt, ha van az embernek 15 év szolgálati ideje, de ebbe talán a GYES is beleszámít... (?)

A nyugdíjösszeg meg volt, hogy CSAK a nyugdíj előtti év keresetéből lett számolva!

2023. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!