Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom gyerekeit nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom gyerekeit nem tudom szeretni?

Figyelt kérdés

Elvalt ő is és én is. Ő miattam én már valófélben voltam. Sokszor csalta az exet, boldogtalan volt de a gyerekek miatt nem lépett. 3 éve élünk együtt. 2 gyereke van, 11 F és 14 L.

Van pénze de nem vett a valas után lakást. Az én családi házamba élünk. Az elején igyekeztem mindent megtenni a gyerekekért és teljesen rendben is volt minden, a kisfiú szeret velem aludni. Viszont egy idő után párom részéről jöttek az elvárások. Tanuljak velük. Játszak többet. Nem jó így nem jó úgy.... A gyerekek nagyon rendetlenek. A wc sokszor nincs lehúzva, WC guriga a földön, mosatlan ahol épp landol, párnák takaro a földön, beágyazás semmi. Kértem párom h a saját házamba ne legyek már cseléd. Eljutottam odáig, h utalom ha jönnek. Sőt a páromat megkertem h vigye el őket húsvétkor pár napra...nem hiányoznak, abszolúte. 1 hónapja érzem azt, hogy a párommal sem oké valami, össze vagyok zavarodva. Ki volt hasonló szituban?????

A gyerekek amúgy 2 hetente vannak itt 5 napra.

Most azt kapom, h én miattam lépett, neki nincs semmilyen, nulláról kell kezdeni..... és hogy nem igaz, hogy nincs kötődés a gyerekekhez.....

44F 34L



2023. ápr. 8. 13:33
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Azt érzem elfaradtam.... És kvara nincs szükségem a gyerekekre. De soha senkit nem szerettem úgy mint őt.... és mégis valami egyik pillanatról a másikra elmúlt, mert érzem, hogy nem oké.... Azt mondja nem tudom kezelni, hogy a nagy szerelem elmulik.... oké. Elmulik de a szar érzés váltja fel?
2023. ápr. 8. 13:42
 2/59 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem, ha velük akarsz maradni, akkor szakember kellene, aki segítene nektek. Biztos nem könnyű a helyzeted, nem vagyok a helyedben, és nincs gyermekem sem, azonban az anyai szerep betöltése bizonyára hálátlan tud lenni, továbbá, hogy örülsz neki, hogy távol vannak az sem túl jó jel. Előbb-utóbb a gyerekek is meg fogják érezni, hogy utálod őket. A pároddal beszélhetnétek arról, ahogyan a feladatokon osztoztok. Az, hogy ez a te házad nem hiszem, hogy sokat nyom a latba, hisz máshol sem lenne jó ezt csinálnod. Amit a környezetemben látok, hogy a gyereknevelést csak szeretettel lehet csinálni, és csak úgy kifizetődő. Gondold végig mit is szeretnél, és aszerint alakítsd a jövőd.

30/F

2023. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
75%
Ez a ferfi ezzel a csomaggal jar. Vagy el tudod fogadni a gyerekeket, vagy nem fog mukodni. A felelosseget viszont o sem tolhatja rad, o dontott igy, nem kenyszeritette senki. Azt neki is be kell latni, hogy te nem vagy a gyerekek anyja.
2023. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
90%
Nem veled van a baj. A párod keresett egy új csicskát, te meg ellenállsz,csak ennyi.
2023. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%

A nők nagyobb része pont ezért nem akar összejönni olyan pasival akinek gyerekei vannak. Ha ilyen párja lesz valakinek akkor bele kell ezt is kalkulálnia ha közös jövőt terveznek egymással. Ilyenkor nem csak egy férfit "kapsz" magad mellé, hanem egy csomagot (férfi+a gyerekei).

És az esetek többségében pont az szokott történni amit te is leírtál, hogy egyre több feladatot áthárít apuka a barátnőjére. Előbb csak csinálj rendet a gyerekek után is, később főzzél rájuk, aztán már te tanulj velük stb, stb. Nem arról van szó hogy ezek megugorhatatlan feladatok, de azért a nők sem hülyék, előbb vagy utóbb mindenkinek világos lesz, hogy a gyereknevelés nyűgét-baját (nem csak szép oldala van a történetnek) nagy százalékban a nyakukba varrják. Így ha eddig nem volt gyereked, rögtön lesz kettő, annak minden negatívumával és pozitívumával együtt.

Azt már a párkapcsolat elején kellett volna látni hogy ez lesz, főleg ha 5 napokat vannak veletek a gyerekek.

A gyerekek semmiről sem tehetnek, az apjuknak és az anyjuknak kellene ellátni őket. Igazság szerint téged semmi nem kötelez erre. Vagy segítesz benne vagy nem (döntsd el). De az nem őszinte kapcsolat ahol a párod érzelmileg zsarol, hogy foglalkozz a gyerekeivel, miközben te a hátad közepére sem kívánod ezt az életformát.

Le kellene ülnötök (érzelmi zsarolás mentesen) és meg kellene beszélni, hogy hogyan képzelitek el a jövőt, kinek milyen feladatai lesznek, mert bizony a gyerekek már megvannak, ők mindig ott lesznek, őket bele kell kalkulálni a mindennapokba.

2023. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
Kerdes, hogy ez a ferfi akar meg gyereket veled is? 2 gyerekes, elvalt ferfiak altalaban nem vagynak tobb gyerekre.
2023. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkoztam, hogy vegyen ki egy lakást.... legyenek ott a láthatások, néha itt is és legyünk külön kicsit...randizzunk és próbáljuk újra építeni mert nekem most tényleg nagyon elég volt abból, hogy ide jojjenek....arról nem is beszélve, hogy bocsánat és csúnya ilyet mondani de csomót rongálnak.... a falra teszik a lábukat úgy fekszenek....tiszta kosz a fal és a festés nem olcsó... a bárszéket cserélni kell mert állandóan hintaznak rajta.... annyit dolgoztam és küzdöttem ezért a házért.
2023. ápr. 8. 14:10
 8/59 anonim ***** válasza:
26%
Es valoszinuleg van egy kis bosszu is a viselkedesukben, hiszen megiscsak te vagy a no, aki miatt elvaltak a szulok.
2023. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék én sem gyereket. Meg nem tudnám elképzelni, hogy nulla 24ben legyen.

Nem tudom magam se mi a bajom. Egyik napról a másikra belemhasitott valami, hogy nem oké.... az ideg, a bizonytalanság a nyugtalanság... és hát nem vagyok boldog és most, hogy odavannak nem hiányoznak. Se a parom se a gyerekek...

2023. ápr. 8. 14:13
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég depresszív, de a jó hír, hogy te ebből simán kiléphetsz.
2023. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!