Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még, de már mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még, de már mással van, hogy lehet ezt visszafordítani?

Figyelt kérdés
Exemmel lassan egy éve szakítottunk, egy hete beszéltünk hivatalos ügyben, akkor írta, még mindig érez irántam, nem tudott elfelejteni. Azt is mondta, hogy már 1-2 hónapja van valakije, sokat van nála a másik férfi, és már a korábbi kapcsolatából született hét éves kislányának is bemutatta. Meg a férfinak is van két gyereke, ők is ismerik már exemet. De azt is mondta, hogy a kislánya még mindig emleget engem, és hiányzom neki is. Én mondtam neki, hogy szeretem még, próbáljuk meg újra, de erről hallani sem akart. Azt mondta, hiába érez még irántam, már nem akarja újrakezdeni és a másikkal jól érzi magát, nincsenek viták, mint velem voltak. Közben tudom nem sokat jelent, de még mindig nem szedte le a közös képeinket facebookon, meg a házban ahol lakik a mai napig az én nevem van kint az övé mellett a kertkapun és a postaládán, pedig csak egy cetli, simán kicserélhetné (pár utcányira lakik, de úgy szervezzük, hogy ne nagyon fussunk össze). Persze az új férfival is rakott már ki képeket. Ilyenkor még lehet visszaút? Meggyőzhetném valamivel? Nyomulni nagyon nem akarok, de ha meg egyáltalán nem jelzem neki, hogy fontos, akkor gondolhatja azt, hogy már túlléptem rajta. Mit lehet ilyenkor tenni? Főleg nők véleménye érdekelne, akik voltak olyan helyzetben, hogy még az exüket is szerették valamennyire, mikor már mással próbálkoztak. Lehet innen visszaút? Én 36, ő 35.
2023. ápr. 9. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nincs. Engedd el, más kurogatja miközben te itt rinyalsz
2023. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarnál olyant esetleg párnak akiben nem fordult meg egy kisebb falu? Volt előtted is neki, utánad is, meg majd jön neki másik is. A gyereke meg csak sodródik aputól apuig. Undorító.
2023. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már sehogy, szakítás előtt volt erre lehetőség.
2023. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ìgy nem tudnàm megbocsátani neki. Ha szeretett volna igazàn akkor nem lép túl rajtad és nincs új pasi.
2023. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, akkor veled lenne, nem a másikkal. De a másikat sem szereti, mert akkor nem tartana meg téged tartaléknak. Mert ez az egész csak erről szól. Szerintem úgy jársz a legjobban, ha végleg elengeded.
2023. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Tipikus narcisztikus!! Hyllgasd meg ezt es megerted,miert csinalja.


[link]


[link]

2023. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérném, hogy sürgősen vegye le a nevemet a kapuról.


Törölném mindenünnen.

Nem punnyadnék bele a nosztalgiába.

Ez egy tisztességtelen magatartás: szeretlek, de nem kellesz, viszont a szálakat megtartom, gyötrődj, játszadozom veled.


Hát egy nagy frászt.

2023. ápr. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamiért szétmentetek...
2023. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!