Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt allítja letiltot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt allítja letiltottam, pedig törlődött az ismerőseim közül. Nem hisz nekem, haragszik. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem hisz nekem pedig nagyon szeretem :(

2023. ápr. 11. 18:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Újra bejelöltem de nem hajlandó visszajelölni. Tudom h ez gyerekes de ez van. Az exemmel nem is voltunk soha ismerősök.
2023. ápr. 11. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan törlődhet véletlenül?
2023. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Tini kategória,de 2 tippem van. 1 valaki törölte direkt,hogy veszekedést szítson köztetek. De ami elég valószinű a pasi törölt(lehet félrenéz) valamiért
2023. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ő tiltott le téged, amivel törlődött az ismerőseid közül, feloldott és most téged manipulál, hogy térden állva könyörögj neki és bedőlj az ostoba játszmáinak. Még hagy vergődni és szenvedni egy darabig, aztán nagy kegyesen visszafogad és az övé lesz az összes kontroll a kapcsolatotokban.

Ha okosabb vagy egy szék lábánál akkor tényleg letiltod és többet felé se nézel.

2023. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt olyan ismerősöm, aki törlődött, pedig egyikünk sem törölte a másikat. Haverom is járt így, rá is megsértődött az illető, akit állítólag törölt, pedig nem. Barátnőmnek pedig az öccse törlődött úgy, hogy ők sem törölték egymást.
2023. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Én is mondtam már olyat valakinek, hogy véletlenül törlődött, nem ên voltam.

Közben meg de. A franc se gondolta, hogy összefutunk az utcán, és nehezményezi.

Kérdező: igen, lehet, hogy ő törölt. Ez még csak egy jó kifogás, hogy meg tudjon sértődni, és szakítani tudjon.

2023. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!