Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor untad meg, hogy papucs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor untad meg, hogy papucs legyél? Nőként, férfiként.

Figyelt kérdés

Én pasasként most fáradtam bele, hogy 100%-ig nekem kell igazodni mindenhez, elkezdtem nemet mondani már.

Ennél az állapotnál bármi más jobb, belead az ember mindent egy kapcsolatba, a másik meg előadja az igazi énjét, ami homlokegyenest más, mint az elején.


2023. ápr. 13. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Biztos lehetsz benne hogy amíg te papucs voltál addig más farkalta a nodet a hátad mögött
2023. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Eddig nem mertél semmire nemet mondani? Hány éves vagy?
2023. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt kellett volna időben észrevenni, hogy nem illik össze a személyiségetek. Így egyik félnek sem kellett volna "becsicskulni" a másiknak, mert ha passzolnak a személyiségek akkor nincs ilyen probléma.

És ha az van amiről te is írsz, az azt jelenti, hogy erőltetve van egy olyan kapcsolat aminek nem is kellene léteznie (bármikor lehet szakítani).

2023. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ő lényegesen jobban ragaszkodik hozzám, mint már én hozzá, de gondolom a régi feltételekkel, ahogy eddig volt.

Az elején nagyon nem ilyen volt, elképzelhető, valamit én rontottam el.

2023. ápr. 13. 11:15
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, te rontottad el, mikor nem szabtál korlátokat már az elejétől fogva. Most meg nem tetszik, amit főztél.
2023. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gondolom te sokkal jobban ismered a szitut....
2023. ápr. 13. 11:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilván csak abból, amit leírsz.
2023. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha azt elrontásnak lehet nevezni, hogy valaki megtesz sok dolgot egy kapcsolatban, feltétel nélkül, akkor nevezzük annak.

És valaki ezt meg kihasználja, az természetes?

Ezért kérdeztem, kinél, melyik fázisban jött elő, hogy ennek vége.

2023. ápr. 13. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Hú nekem volt egy ilyesmi kapcsolatom. Az elso honapban o is adott bele torodest…stb aztan szepen lassan en barom mindent megadtam neki. Utana mar minden magatol ertetodo volt es egy olyan szituacio alakult ki amiben en adtam adtam es csak adtam. Nem feltetlen anyagi dolgokat, hanem torodest, szeretetet…stb Tehat elcsesztem, mert annak hogy megtettem/adtam valamit mar nem volt erteke. Kb 7honap utan szakitottam vele, mert azt hitte hogy barmit megtehet velem en ugyis ott vagyok neki, nem fogom elhagyni. Aztan egyszer felebredtem, belattam hogy ennek igy semmi ertelme.
2023. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy nagyon domináns, akarnok, ellentmondást nehezen viselő anya nevelt fel egyedül, vele szemben nem nagyon volt lehetőségem semmiféle érdemi szembeszegülésre. Valahogy azt nevelte belém, hogy mindig ráhagyjam a dolgokat, legfeljebb passzivitással tudtam kifejezni az ellenállásomat. Sajnos ez később oda vezetett, hogy ilyen lettem a nőkkel is, munkaadókkal, idegenekkel is, úgy éreztem, az az alap, hogy a másik akarata érvényesüljön, akkor is, ha nekem az nem volt jó. Csak ne legyen hiszti, konfliktus, és ne tartsanak mások önzőnek.


A kezdetben jól alakuló kapcsolataimban is eltolódott a dolog arrafelé, hogy én áldoztam többet, mindig hagytam, hogy az legyen, amit a nő akar, amiket eleinte csak szívességként kért, később az már természetesek lettek, és én sosem kértem semmit, csak engedtem neki. De egy idő után mindig megelégeltem, és leráztam magamról a rám telepedett, engem egyre jobban szolgának kezelő nőket.


Most már tudatosan erőltetem, hogy legyek kicsit önző, és akkor is megpróbáljak nemet mondani, amikor amúgy már reflexből kezdenék segíteni másoknak. Ha megkér valaki, hogy hozzak valamit a hűtőből, nem ugrok fel automatikusan, hogy hozzak, hanem mérlegelem, hogy neki nem egyszerűbb-e ez, és hogy ő is megcsinálna-e nekem ilyesmit. Sőt, néha direkt kérek én is szívességet azoktól, akik tőlem szoktak kérni, és ha nem segítek, vagy csak pofákat vágva, onnantól én se fogok nekik, vagy ha igen, azt hasonló "lelkesedéssel".


46 F

2023. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!