Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kommunikaltok arrol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikaltok arrol, hogy zavar hogy nem mutat be a parotok a barati tarsasaganak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A baratommal masfel eve vagyunk egyutt, es az elmult masfel honapban heti szinten jar el iszogatni a volt kollegaival. Kulfoldon elunk, nem igazan vannak mas baratai. Eladokent dolgozik es a kollegak nagy resze lany. Tobbszor kertem mar hogy valamikor hadd csatlakozzak egy sorre mert szeretnem megismerni oket, full oszinten elmondtam neki hogy nem vagyok teljesen komfortos ebben a helyzetben, es hogy segitene ha megismernem oket es tudnam hogy kikkel jar el. ELeg hosszu ideig konkretan semmit nem meselt roluk, mostmar legalabb nagyjabol tudom hogy ki-kicsoda, de ennyi. Sokszor mondtam neki hogy mennyire zavar ez. Iszonyu kinosan viselkedik tarsasagban es nagyon feszult minden ilyen helyzetben, en vagyok az elso baratnoje es ez az indok, amivel magyarazza hogy miert nem mutat be nekik, meg miert nem tudja kezelni a helyzetet. Ilyen kenyszeres FOMO-ja van minden alkalommal ha elhivjak valahova, veletlenul se mondana le soha semmit, mert retteg hogy nem hivjak tobbet. AMiatt is zavar a dolog, mert o meg ismeri szinte az osszes baratomat es nagyon sokszor csatlakozik mikor tobben talalkozunk, nekem ez full termeszetes volt mindig. Nem tudom hogyan ertessem meg vele hogy mennyire banto ez?

#bemutatas
2023. ápr. 13. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így, ahogy leírtad. Nyíltan.
2023. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megertelek, engem is zavarna, de ha nem akar magaval vinni, nem is fog. Nem tudod kenyszeriteni.

Esetleg varj meg par hetet, vagy kerdezd meg, hogy masok viszik-e a parjaikat. Ha nem, akkor kicsit ertheto o is.


Amugy ha magadba nezel, pontosan miert zavar?

Ugy erzed, nem vagy neki fontos? Hogy "nem vallal fel"? Feltekenyseg?

Ha megvannak a valaszaid, ezeket is elmondhatod neki.

2023. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat feltekenyseg biztosan kozrejatszik, meg igen ugy erzem mintha nem akarna felvallalni, es ezeket neki is mondtam. Mindig az erre a valasz hogy nem errol van szo, csak nem tudja kezelni a helyzetet mert nem volt meg sosem ilyen szituacioban. Mindig azt mondja hogy en jobb no vagyok mint o ferfiban, meg hogy milyen konnyen baratkozom meg megtalalom a kozos hangot emberekkel, szoval ha magamba nezek nem hiszem hogy errol lenne szo akar kulsosegek akar belso tulajdonsagok miatt. Nincs oka ra. Az a baj hogy annyiszor vokalizaltam mar hogy bant ez a dolog hogy mostmar tenyleg kezdem azt erezni hogy ha nem csinal semmit meg ennek ellenere sem akkor nem vagyok neki annyira fontos.
2023. ápr. 13. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj, de ez így rohadt gyanús. Ő megismeri a te barátaidat, a te társaságodhoz csatlakozik, de fordítva már szorong? (Ha vki mondjuk nem túl szociális, pont, hogy a te barátaiddal lehetne jobban gátlásos, adott esetben ódzkodna is a számára ismeretlenekkel való találkozástól.) Szerintem egyértelmű, hogy takargatnivalója van, kavarhat az ő köreiből valakivel. Nincs értelme különben, milyen helyzetet kell kezelni, vagy máshogy kezelni, mint amikor ő csatlakozik hozzád. Vinne magával, annyit mond, hogy ő xy, a barátnőm, akiről már meséltem nektek, a társaság meg bemutatkozik. Félre ne értsd, nem vagyok annak a híve egy kapcsolatban, hogy mindig mindent együtt kell csinálni, és soha egyik fél sem találkozhat kettesben mondjuk a legjobb barátjával, vagy mehet el a másik nélkül bulizni, de ez így a másik véglet, hogy te ki vagy „tiltva” az ő köreiből. Én ezt nem tűrném.
2023. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is megfordult ez a fejemben sokszor, emiatt is zavar egyre jobban a dolog. Nem tudom rola elkepzelni hogy megcsalna, de nem hagy nyugodni a gondolat egyszeruen. Rakerdeztem mar erre is es azt mondja hogy nincs semmi, de akkor vegkepp nem ertem hogy megis mi ez. Valami tanacs hogyan ugraszthatnam ki a nyulat a bokorbol?
2023. ápr. 13. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok a praktikák, mesterkedések híve, szóval, ilyen hátulról jövő dolgot vagy kutakodást nem tanácsolnék.


Ne kérdezd, hanem mondd meg neki egyenesen a következő alkalomnál, hogy te is mész vele. Ha továbbra is tiltakozik, erősen megfontolnám a szakítást. Nagy baráti társaságba én még egy futó ismerőst is hívok, ha úgy adódik, nemhogy a páromat…

2023. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!