Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elegedetlenekedik mindig? (szextema)

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt teljesen ellaposodott köztünk a szexuális élet napi2ből heti 1 lett vagy még kevesebb. 3 hónapja ragom a fülét hogy mi a baj? Mi történt miért változott meg ez a dolog köztünk? Kövér vagyok? Büdös vagyok? Unalmas velem? Dobjuk fel! Új fehernwmuket vettem, pózok után olvasgattam de el sem jutottunk odáig. A heti 1x is 5 perces reszeles lett. Ő elment én nem.

Meguntam.

Imád szeretem a párom de elég volt hogy negyed éve pofazok és semmi változás megcsalni sose fogom!!! Mondtam neki oké utoljára beszélek erről a problémákról, sajnos gáz vagy sem a párom mellett fogok masztizni mert ő nem tud engem kielegiteni.

Csinálom is. És basszus tegnap hamarabb jött haza munkából kint felejtettem az ágyon pár kelléket........ Olyan ideges lett mint eddig sosem láttam a 3 év alatt. Hogy én mit képzelek jól érzem itt magam miközben ő dolgozik (1 órája értem haza és nem a maszti volt az első hanem elmosogattam mondjuk) és szégyenljem magam.

Ki nevettem. Mondom 1001x elpofaztam hogy nekem ez így nem jó. Kértem mondja el hogy segítsünk ezen a problémán oldjuk meg de semmi. Mondom akkor így jártál.

Nyilván egy vibrátor nem hús vér dolog de azért így is kellemes maradjunk annyiban :) amikor szex volt de orgazmusom nem hónapokig az azért sz@r......

Szerintetek is köcsög vagyok és szégyenljem magam?


2023. ápr. 14. 06:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jól tetted. Ha nem elégit ki akkor marad a hogy megcsalod vagy masztizol, de a megcsalás tényleg szemet dolog.
2023. ápr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem kéne olyan szex amit ki kell erőszakolni a másikbol
2023. ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%

Valami jelentős dolog történt, ha napi két szexből hirtelen heti 1 szar szex lett.

Fontos az orgazmusod is nyilván, de talán annak is érdemes lenne utánajárni, hogy mitől változott ekkorát a kapcsolatotok.

2023. ápr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Én a heti egynek is tudnék örülni.. 1 éve nem volt semmilyen szexuális kapcsolatom. F vagyok mielőtt elindul a privàt àradat
2023. ápr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3 as!

Te végig olvastad amit írtam???

2x is említettem hogy próbáltam rajonni illetve megbeszélni vele.

2023. ápr. 14. 07:29
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy köcsög. Próbáltad érett felnőtt módjára megbeszélni vele, ő nem volt ebben partner. Az kicsit meglepő, de valahol még akár tiszteletre is méltó, hogy nem az volt az első reakciód, hogy lelépsz a kapcsolatból. Mi az ami még összetart titeket, ha ez ennyire nem működik már és nem hajlandó tenni érte, hogy javítsatok rajta?
2023. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
De ki az aki majd egy beszélgetéstől kívánja a párját makd?
2023. ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
A kapcsolatnak a szexualitás is egy lába..Ha nem egyeznek az igények akkor nincs miről beszélni. Neki és neked is jobb ha màst keres
2023. ápr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Nézd. Elmondtad neki a problémát, adtál neki időt a változásra, nem történt meg. Mit vársz? Nem szakítottál, így tulajdonképpen azt üzented neki, hogy változás nélkül is még mindig megfelelő számodra ez a kapcsolat.

"Hogy én mit képzelek jól érzem itt magam miközben ő dolgozik"

Na ezután a mondat után jött volna az enyém, hogy pakolja össze a sz*rjait és húzzon ahova akar. Kapott figyelmeztetést? Igen. Érdekelte? Nem.

Ti már a lejtőn vagytok, már csak az a kérdés, hogy mikor vagytok hajlandóak ezt észrevenni.

2023. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Meleg, csaknem meri vevallani.
2023. ápr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!