Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én várok el túl sokat, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok el túl sokat, vagy a barátom nem képes megtenni nekem ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés

Következő napon be kellene mennem a városba elintezni pár dolgot, nincs autóm, se jogsim egészségügyi okok miatt, így nekem ez egy fél napomba kerülne, hogy vegigjárjam a várost. Megkerdeztem a barátomat nem e jonne el velem, ha amugyis jön hozzám, és akkor 1 óra alatt végezni tudnék. Ezen annyira felb@szo*ott, hogy már nem is fog átjönni, és azt vágta a fejemhez, hogy a hurimpálásomra keressek mást, és hogy (idezem) "nem vagyok a ku*v@ taxisod b@zdm*g".

Szerintem nem kérek sokat, hogyha a párom, akkor logikusan segithetne nekem ilyenekben. De ha sokat is kérek, szerintem akkor sem kellene ennyire bután lereagalnia a dolgot.


2023. ápr. 17. 12:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jogos a keresed, az illeto meg egy bunko paraszt. Szexelni akart atmenni gondolom, kb ennyire erdekled.
2023. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

"nem vagyok a ku*v@ taxisod b@zdm*g"


Egy ilyen mondat után remélem párod az "ex" státuszt nyerte el.

Egyébként maga a kérés se olyan nagy, de nem is a megtagadása durva, hanem az a stílus, ahogyan tette.

2023. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
8%

Most a párodnak is mutasd meg a kérdést, engedd, hogy az ő változatát is lássuk, s utána pontosabb választ tudok adni.


Ez idáig a reakciója túlzott, de amíg az ő sztoriját nem hallgatom meg, addig téves is lehet.

2023. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezek után mehetne amerre lát. Egy ilyen emberre nem tudnék többé páromként tekinteni.
2023. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem is az a baj, hogy nem visz el. Inkább ez az alpári reakciója. Én szakítanék.
2023. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom a 3-as válaszoló (73%-os) pontozott le mindenki mást.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

2023. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

7-es aztán te mit teszel hogy legyen nőd?


A kérdésre pedig ez a válasz és stílus, azonnali szakito ok

2023. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

nekem kicsit életszerűtlen szagú az alábbi párbeszéd


- "Drágám, segítenél nekem abban hogy a városban el tudjak intézni pár dolgot, beviszel ?"

- nem vagyok a ku*v@ taxisod b@zdm*g

2023. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Jesszus.


Egyrészt, teljesen oké kérés - ha én lennék a te helyedben, én is megkérném a páromat, ő pedig biztosan el is vinne.


Az is rendben lett volna, ha nem visz el - de akkor csak közli, hogy bocsi de nem, nem pedig a földhöz verve magát hisztizik, mint egy ovis.

2023. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
Csak szexre tart
2023. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!