Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért kezelik így a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kezelik így a páromat mert irigyek lennének?

Figyelt kérdés
A fiam óvodájában nagyon sok az egyedülálló anyuka, javarészt korombeliek (29 vagyok, a feleségem 30). Velem rendszerint nagyon kedvesen, sokszor flörtölve beszélgetnének, nyilván szóba állok velük de a flörtbe nem megyek bele. Viszont a feleségemmel már eléggé flegmán bánnak ahogy látom. Erre menne ki a dolog hogy irigyek a kapcsolatra?
2023. ápr. 18. 06:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Vagy a feleségeddel van a probléma. Ez is elképzelhető.
2023. ápr. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem egyedülállóak ugyanilyenek. Pont oviban nekem is ez a tapasztalatom. Ha bejön velem a férjem eldobják neki a bugyijukat is átmennek mézesmázba, és meglett "tisztességes"párkapcsolatban levő "hős" anyukák.

Néha nem is értem mit hosznek magukról? Hogy vmi húszéves zsenge pipik?


De speciel bnőm is válás után a gyereke óvodájában szedte fel a kövi férjét.

Az ovoda vmi szexpartner meg társkereső:D

2023. ápr. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Jellemhibás emberek az ilyen nők, kerülöm őket mint a pestist.
2023. ápr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NTBS ***** válasza:
100%
Nem biztos. Lehet nem kedvelik.
2023. ápr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
2 Nálad a pont:DD
2023. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen tényleg van? :D döbbenten olvasom ezeket...mennyi hülye lotyó van te jó ég...
2023. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem ovis sztori ugyan, de rögtön eszembe jutott. Nekem régebben volt egy elkepesztoen "férfias kisugarzasú" vagy nem is tudom, hogy írjam 10/10 pasim. Bárhová mentünk engem gyuloltek a nők. Neki pedig /ahogy írta valaki/ eldobták a bugyijukat. Barátnő ismerős el akarta szedni. Egy környékén lakó egyedülálló anyuka megvádolt, hogy elkuldtem a kisfiát aki a ház előtt játszott. /nem volt igaz/. Egy másik azzal jött hogy nekem hány pasim volt. De ha pl. mekibe mentünk ott is észrevettem hogy idegen nők olvadnak tőle engem meg megolnenek legszivesebben. Jól látod kérdező. Te ezeknek a nőknek kellenél. A feleséged meg az ellenség!
2023. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Osztom7-t
2023. ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!