Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naív vagyok vagy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naív vagyok vagy a férjem féltékenykedik feleslegesen?

Figyelt kérdés

Az egyik volt kollégám szeretne velem ebédelni, mert pont akkor jöttem el a cégtől amikor ő 3 hónapot külföldön töltött az anyavállalatnál, így el sem tudtunk köszönni egymástól, pedig jóban voltunk. Néha írt messengeren, amíg kint volt is és most, hogy hazajött küldött egy üzenetet, hogy szívesen velem ebédelne valamelyiknap, mert még az ajándékomat sem volt lehetősége ideadni (szunevír, egy kis apróság). A férjemnek mikor megemlítettem totál kiakadt, szerinte túl naív vagyok és nem kellene elhinnem, hogy van olyan férfi, aki simán csak kedves, mert tuti akar tőlem valamit és felejtsem el, hogy kettesben ebédelgetek olyannal, aki ajándékot akar adni. Szerinte csak kollégák voltunk és azzal, hogy elfogadom az ebéd meghívást adom alá a lovat, amit persze nagyon nem szeretnék, nekem abszolút nem fordult meg ilyesmi a fejemben.

Szerintetek, ha kedves egy pasi az tényleg minden esetben akar valamit a nőtől? Semmi esély rá, hogy tényleg csak figyelmességből hozott szuvenírt és szimplán kedves? Említettem neki, hogy az edébre elhívhatnánk egy másik volt kolléganőt (ők jelenleg is együtt dolgoznak) és teljesen jól reagálta le, ebből kiindulva szerintem a férjem túlreagálja, de az is lehet, hogy tényleg naív vagyok. Te mit gondolsz erről?


2023. ápr. 23. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Attól függ, hogy nézel ki. Én jól, tőlem minden pasi akar valamit, aki elhív valahova, fiúkkal nem is működött barátság soha, mert mindig bepróbálkoztak. Szóval ha jó nő vagy, max. meleg pasik barátkoznának veled. Ha nem vagy valami jó nő, akkor vagy igen vagy nem, de én kapcsolat mellett nem mennék kettesben pasival sehova, ez alap.
2023. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi a definíciója a jó nőnek? Biztos van, aki annak tart, de sokan mások meg egyáltalán nem, szóval köszi #1, de ez a válasz nem volt valami hasznos.
2023. ápr. 23. 11:21
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem mész a ferjeddel együtt?
2023. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
A pasik jobban ismerik a pasikat.
2023. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Alapvetoen is biztos vannak jelei annak ha tobbet akarna toled. Azert ha belegondol az ember a mai vilagban eleg ritka ha valaki belerak egy ilyen dologba effortot es idot es penzt csupan onzetlensegbol… en a ferjedet is megertem mert altalaban a ferfiak nem igy gondolkodnak es kb 1000-bol 1 ami mogott egy ilyen helyzetben nincs hatso szandek es ha nem vagy raszorulva h talalkozzal vele vagy az ajandekara akkor vegul is minek a talalkozo?
2023. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, a pasik jobban ismerik a pasik gondolkodását.

Másik, ha nem akar semmit, miért nem elég egy kávéra, üdítőre találkozni? Esetleg süteményre?

2023. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként mondom, hogy néha tényleg olyan jó lenne elhinni hogy csak barátkozni akarnak, de általában mindig kiderül hogy több van a dologban :(

Nekem csak azok a pasik az igazi barátaim, akiket már nagyon hosszú ideje ismerek.

De ajándék, meg ebéd megívás tényleg kicsit furcsa. De gondolom tudja, hogy van férjed.

2023. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Naiv vagy.

Amelyik pasi kedves egy nővel az általában dugni akar.

A férjednek teljesen igaza van, én sem tűröm el az ilyesmit a páromtól.

2023. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

A férjednek valószínűleg igaza van, ugyanakkor elgondolkodtató, mert ezek szerint magából indul ki.


Neki vannak nőnemű barátai?

2023. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nőként megértem a férjedet,nekem sem esne jól egy ilyen szituáció,pörögne rajta az agyam,hogy mit akarnak a páromtól...
2023. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!