Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a történetetek megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a történetetek megcsalás és párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a Gyakorit unalmamban, és sajnos szinte csak a rosszat látom a kérdésekben és a válaszokban. Bár ha valakinek jó a kapcsolata minek írkálna ide :)


Akkor kezdem, kb ilyenekre lennék kíváncsi, hogy lássam, más is ilyen szerencsétlen-e ebben a témában :)


31 éves vagyok, nem sok barátnőm volt eddig. Kivétel nélkül megcsalt mind.


- az első kb 16 éves koromban volt, ő Pesten lakott, én egy Nyugat-Dunáltúli városban, onnan kb 150kmre. Itt élek azóta is kisebb nagyobb megszakításokkal. Vele egyszer találkoztam, vele csókolóztam először, utána összejött mással. Ezért nem hibáztatom, 16 évesen nem működött volna jobban belegondolva ez a távkapcsolat, 1 hónapot voltam vele.


- a 2. székesfehérvári volt, szintén 16 volt, vele 2 hónapot voltam, egyszer találkoztunk, utána megcsalt valami 19 éves taggal, ő 13 volt akkor.


-3.: Ő volt az első komoly kapcsolat, helyi volt, 4 év + pár hónapig tartott. Vele kezdetben én voltam úgy, hogy majdnem megcsaltam, be voltam piálva, egy csaj nagyon rámmászott, az ölembe is ült, azt mondtha ha kell mindenki előtt kiveri, de elnyomtam pár csikket magamon hogy kijózanodjak és sikerült megúszni ezt. Később már bántam :) egy fesztiválon egy csaj megnyalta akaratom ellenére a számat, de elhúztam a fejem, ezeken kívül más nem volt részemről. Vele elhidegültünk, a végén már mondta hogy nincs senkije, de legyen vége, FB-on láttam hogy összejött valakivel, milyen "véletlen" pont aznap mikor szétmentünk. Vele már előtte is találkozgatott, halott volt a kapcsolat csak nem mertem kimondani.


- a következővel 10 napot voltam, megcsalt az egyik legjobb barátommal, vele 2 hónapig volt, őt is megcsalta többekkel


- az utolsóval 6 év 2 hónapot voltam, ő is megcsalt az előbb említett barátommal, bár úgy, hogy erőszakosan lesmárolta a csaj, pl álmában. Másokkal is kavart mellettem, állandóan beivott és más pasiknál "aludt" egyedüli csajként. Aztán persze nem emlékezett semmire. Többször megbolondult, szétverte a lakást, engem 2szer megsebesített késsel, rendőrségi ügyei voltak állandóan. A 2.késes sztori után többet nem engedtem ide, 2019 októberében lett vége. Azóta már sitten is volt, igaz csak 3 napot, mert nem adott fel egy bírságot.


Utána már nem volt senkim, pár csajjal csókolóztam, kb 8al a lassan 4 év alatt, lefeküdni csak vele feküdtem le egyeszer, mikor véletlenül megint összehozott az élet 1 napra, meg egy lánnyal, akivel tényleg szeretnék együtt lenni, de ő a fejébe vette hogy leszbikus, holott többel közt velem is lefeküdt, meg kavart velem számtalanszor, holott én nagyon nem vagyok nő:). Róla is volt már itt pár kérdésem. Vele lassan 2 éve tart ez a huzavona.


"Röviden" ez volt az én történetem eddig, remélem azért vannak normális nők is, és egyet majd nekem is szán az élet, talán épp azt, akit szeretek, csak ő ma épp a lányokat szereti..

Szívesen olvasnám mások történeteit is ilyen téren, akár negatívak, akár pozitívak.


Köszi ha valaki elolvassa!


2023. ápr. 23. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahh te... Még mindig nem mondtál le a leszbikus/biszex csajról, aki csak havernak tart? Pedig írtam, hogy illene, sőt pszichológus ajánlatos, ahogy olvastam hát az a négy év és a hat év kapcsolatod valami szörnyűség. Nem hiába botlasz olyan nőkbe bele. Zsák a foltját... Magadra kellene koncentrálni, fejlődni karaktert illetően.
2023. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért nem lehetek az elsővel életem végéig mert lelépett.

Csak azért nem lehetek a 2.al életem végéig mert lelépett.

És igy tovább.


Lassan kezdek rajönni ez ugy megy, hogy:

Van tinikorban tinikori pasija vkinek.

Huszonevesen meg huszonéves

Aztan egy másik 30 évesen, jobb/rosszabb esetben házasság

Aztan negyvenesen megint egy másik 40 es elvált

50 esen meg ismét valaki más

Es jobb esetben ott lesz akkor is vki fogni a kezed amikor meghalsz.


Csak en vagyok képes kitartani. A környezet meg változó faktor :(

2023. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*Tehát matematikailag ha sokat azaz 10 évet nézek, akkor egy életben az 7 pasi. A hetedik lesz ott amikor meghalunk.

De mivel senki nem bírja 10 evig se, így 5 évvel nézve a 20.pasi lesz az igazi..a nagy ő aki a végsőkig kitart.

Igaz, hogy csak az utolsó 5 évben volt de ez van

2023. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* ha 75 körül halunk meg(átlagéletkort nézve)
2023. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen kellemetlen volt köztünk a szex (konkrétan cringeltem a viselkedésén, ami szegénynek a szorongásából eredt, de attól mégjobban, hogy nekem kell erről lenevelni). Bármit ki akartam próbálni vagy kicsit nyitottabban beszéltem a vágyaimról, csak azt kaptam, hogy furán vagy bambán nézett rám, mintha nem is tudom, kecskék vérében akarnék vele szexelni. Neki nem voltak ilyen vágyai, sőt, kb semmilyenek, csak a szerelem megélésére "használta" a szexet. Értelemszerűen egy idő után szégyelltem magam felvállalni előtte, persze bátorított szóban, de a tettei nagyon mást mutattak. Majdnem egy évig harcoltunk egymásért, próbáltuk mindenhonnan megközelíteni, de sosem volt jó és sosem lett az. Minden más tökéletes volt köztünk, volt szerelem, törődés, lelki társak és barátok voltunk, de nem izgatott fel egy érintése vagy pillantása, csak a szánalmas bénázásaink emlékképei villantak be, amitől hamar elment a kedvem. Nem tudtam, mitévő legyek, de minden porcikám tiltakozott egy idő után az újabb kínos helyzetekkel végződő próbálkozástól és a számomra akaratlan megaláztatásoktól. Soha nem volt probléma korábban a szexszel, de ebbe beletört a bicskám. Emiatt idővel teljesen megszűnt létezni a nemi életünk, nem igényeltem egyáltalán a szexet mellette, legalábbis úgy éreztem. Mivel más rendben volt, hittem abban, hogy le tudok így élni boldogan egy életet. Talán még abban is, hogy aszexuális vagyok, mert hónapokig nem volt kedve egyikünknek sem. Az életünk haladt tovább, zsúfolt időszakok jöttek, nem erre figyeltünk. Az önbizalmam sehol sem volt, nőként nem léteztem, csak barátként, szakemberként, stb. De nem tulajdonítottam neki nagy szerepet. Voltak néha reményteli jó időszakok, amiktől úgy éreztem, hogy na most alakul, de hamar visszasüppedtünk ugyanoda.


Aztán eltört bennem valami, kissé részegen (nem mentség) túl közel kerültem egy idegenhez és egyetlen határozott érintésével lepergett előttem minden amit addig elnyomtam. Korábban is voltam részeg, korábban is vettek körül férfiak, jóképű férfiak ráadásul, megingathatatlan voltam. Itt valami átszakadt és úgy csókoltam meg ezt az embert, mintha felfalnám, emlékszem, hogy órák teltek el és nem bírtuk elengedni egymást, csak én tilosban jártam, ő meg frissen szakított (hasonló okokból). És az ezt követő átkozott bűntudat ellenére életem egyik legjobb estéje volt ilyen szempontból évek távlatában. Konkrétan 30 éves korom előtt beleöregedtem abba, hogy olyan a nemi életem mint a nyuggereknek és akkor és ott olyannak láttam magam én is magam, mint amilyen voltam.



Másnap elmondtam mindent a páromnak és szakítottam. Nem fogok hazudni azért, hogy tovább élhessek egy olyan életet, ami kényelmes volt ugyan, de nem voltam benne boldog és teljes. Ez egy jó apropója volt annak, hogy szembenézzek a tényekkel.


A megcsalás szar, szemét dolog és az egyetlen feloldása a kapcsolat mihamarabbi befejezése a szememben. Csalódtam magamban így is, mert ha bátrabb lettem volna, tisztességesebben és hamarabb véget vethettem volna ennek az egésznek. De örülök, hogy volt valami, ami kiugrasztott abból, amiből én talán magamtól sosem léptem volna ki. Fájt mindent feltépni és borítani, de azóta csak azt bánom, hogy nem léptem hamarabb a tettek mezejére (más sorrendben).


Aztán ironikusan később össze is jöttünk, szóval sikerült akaratlanul is jól beleválogatnom, hogy kit csókolok meg.

2023. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

Az első tiniszerelmem 2x megcsalt s visszafogadtam mindig, unokatesóm és köztem csapongott hol ide hol oda. Végére úgy éreztük magunkat mintha ugyanazt a rágógumit adogattuk volna egymás szájába! Én voltam aki megszakította ezt az ördögi kört.

Ezek után már semmin nem tudok meglepődni.

2023. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. 17 évesen, csókolóztunk egy születésnapon, összejöttünk de nem tartott 3 hónapnál tovább. Igazából járás se volt se szakitás, csak úgy eltűntünk egymás életéből.


2. 18 évesen, 1 évig tartott. Első nagy szerelemem de még mindig nem komoly kapcsolat. Ő 1x érzelmileg megcsalt (chaten mondott érdekes dolgokat egy másik fiúnak), de megbocsátottam neki. Viszont ő szakított velem gimi után.


3. 24 évesen, 4 évig tartott. Ez volt az első komoly kapcsolatom. Az első 1 év távkapcsolat volt majd végül hozzám költözött. Végül megint távkapcsolat lett az utolsó fél év mert el kellett költözzek munka miatt. Közbe megismerkedett egy sráccal és találkozgatott is vele kettesben, volt hogy egész nap együtt voltak. Elmondtam neki, hogy ez nagyon zavar de tovább folytatta titokban és a szemembe hazudott. Szakítottam. Majd szakítás után 1 hónappal meg akartam beszélni, de ő már nem akarta. Szóval végül ő szakított velem.


És most szingli vagyok lassan 1 éve. Tanulság: Eddig olyan lányokkal voltam akiknek én voltam az első, és nem ismerték önmagukat, érzelmileg éretlenek voltak egy komoly kapcsolathoz.


ui. Nagyon vigyázzatok a megfelelési kényszeres lányokkal!!

2023. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!