Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihűlt kapcsolatot hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt kapcsolatot hogyan lehet újra felmelegíteni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal. Alapvetően az elejétől vannak problémáink, főleg a kommunikáció hiányával, és az ő lustaságával kapcsolatosan. Semmiről nem hajlandó velem beszélni, a kapcsolatunkat érintő kérdéseknél nemes egyszerűséggel kivonul a szobából. Szexuális életünk néhány havonta van, és olyankor sem kielégítő, számomra fájdalmas, olyannyira nem akarom, de azért próbálkozunk időnként. Sajnos sokszor vagyok fáradt, nagyon sokat dolgozom 2 munkahelyen, ő pedig otthon tartózkodik, nem dolgozik, de semmilyen házimunkába nem segít be. Még annyit sem tesz meg, hogy egy-egy adagot kimosson, főként alszik (nappal), és gépezik. Eleinte nem volt ilyen, volt munkahelye is, sajnos csak szezonális, aminek a megszűnte után nem keresett új munkát. A szüleivel élünk, akik már szintén nem nézik jó szemmel, hogy még a füvet is én nyírom, és általában begyújtani is én szoktam a kályhába. Mindezek ellenére szeretem, szeretnék neki segíteni, hogy összeszedje magát, de egyre többször gondolok a szakításra.


29N 29F


2023. ápr. 24. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
6 év alatt semmi változás akkor már nem is lesz...
2023. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a dolog lényege, hogy vissza tudtok nyúlni a kapcsolat elején a rózsaszín ködös időkhöz, és a közös emlékekhez. Mivel nálatok már az eleje is xar volt, ez meg màr régen nem kapcsolat, itt nincs mit megmenteni.

Te csak kétségbeesetten kapaszkodsz, mert vagy nincs hová menned, vagy (és) kapcsolatfüggő vagy. Minden normális nő már elment volna a pichába.

2023. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egy idióta aki egyedül kapálózik hogy megmentse az alapjában szar kapcsolatát. 6 éve nem sikerült szerinted majd pont most meghallgat majd pont most keres munkát vagy éppen véletlenül besegít mi? Hát hogyne....áltasd csak magad...
2023. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban, hogy a párodon nem lehet már segíteni, valószínűleg ilyen rémes ember marad, hiszen hozzá van szokva, hogy mindent megkap, és semmilyen ostobaságának nincs következménye. Változás nála (talán) akkor indulna be, ha a szülei kitennék otthonról, és te is elhagynád, mert akkor rá lenne kényszerülve, hogy dolgozzon, főzzön, mosson magára, vagy ha nem tenné, akkor hajléktalanként végezné.


Ami téged illet, mondanám, hogy keress egy normális pasit, de én amondó vagyok, hogy zsák a foltják megtalálja. Egy igényes nő nem képes egy ilyen rémes alakhoz vonzódni, de te igen, szóval ez azért nem véletlen.


A kapcsolatot felmelegíteni meg nem lehet, hiszen sosem volt az, te magad irtad, hogy az elejétől vannak problémák.


Nem tudom, hogy miért jó neked egy ilyen pokoli kapcsolatban, de a te életed. Ha esetleg szülsz majd neki egy gyereket is, akkor lesz igazán gubanc.

2023. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen szerintem már nem lehet segíteni. Ez a kapcsolat már az elején sem volt jó és onnantól folyamatos lejtmenetben volt.
2023. ápr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szexuális életünk néhány havonta van, és olyankor sem kielégítő, számomra fájdalmas, olyannyira nem akarom,"

Szerinted ez így normális? A szex egy szuper és élvezetes dolog azzal, akibe szerelmes vagy.

Nem hittem volna, hogy egyszer ezt írom, de kivételesen gondolkozz a punciddal! Jelen esetben az már tudja, hogy saját magadnak hazudsz, mikor leírod, hogy szereted. Hogy szeretnéd, mikor el se tudod viselni hogy hozzád ér??

Olvasd el a saját kérdésed! Egyetlen egy jó dolgot nem írtál! Semmi pozitívum! Sok kérdés indít panasszal, aztán jön a de. De amúgy nagyon romantikus tud lenni. De nagyszerű apa. Egyébként jól elvagyunk és nem szoktunk veszekedni. De nagyon szerelmes és ragaszkodik hozzám. Mindig van ott egy DE, amivel a kérdező (saját maga előtt) megindokolja, hogy miért nem szakít.

Tudod, hogy mit jelent, ha te semmi ilyet nem írsz? Szerinted ez mit jelent?

2023. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Már rég szakítanibm kellett volna!
2023. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Itt nem is csak a kapcsolattal van baj hanem a komplett jellemével. Engedd el szerintem.
2023. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már régen szakítottam volna ezzel a pasival. Mi jó neked itt? Mert egy pozitív dolgot sem említettél. Nekem ez egy kínszenvedésnek tűnik.
2023. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!