Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt amikor a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt amikor a párotokkal, ferjetekkel, feleségetekkel rossz időszakot életetek át?

Figyelt kérdés

Kicsit összetett a kérdés elnézést ha sokat kell majd miatta pötyögni nekem.

Az érdekelne ha válságba jutott a házasságot, kapcsolatotok az hogy nézett ki? Konfliktus, sűrű veszekedés, 0 szex, külön töltött programok stb?! Meseljetek!

Hogy sikerült kijonni belőle?


2023. ápr. 24. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem sikerült. Szakítás lett.
2023. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Úgy sikerült kijönni, hogy az én nyakamba varrta az egészet, és folyamatosan emlegeti, hazudik hogy ez volt az volt, ő picit hibás volt én meg nagyon, konkrét tényeket elferdít és saját maga is elhiszi magának. Észre se veszi magát. De már ráhagyom. Amúgy normális és jó vele, ezt az agybaját leszámítva.
2023. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
A kedves anyósom addig addig kavarta a sz@rt, míg hazaköltöztem a szüleimhez. Pár hónapot voltunk külön, és a férjem rájött, hogy én fontosabb vagyok mint az anyja. Azóta is együtt vagyunk, már 12 éve.
2023. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Egyenlőre semmi. Benne vagyok nyakig. Feleségem van teljesen kíhűve érzelmileg és szexuálisan is.

Okosat nem nagyon tudok mondani, csak együttérzek.

33F

2023. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak elkezdenek caajozni

Csak en harcoloknde fejen is állhatok, ha szőke plázacicábol fekete démon leszek, vagy vmi vörös bombanő, vagy karriert építek is, lehetek bármilyen, tehetek bármit, akkor is vége lesz már az ilyenekkel akik kifelé kacsintgatnak.

Annyit tanultam már az ilyenekből, hogy kár minden gőzért.

Ha kapálózom, ha nem kapálózom a másik akkor is megy tovább, mint vmi buldózer.

Jól írják azt hogy aki menni akar arra rá kell adni a kabátot.

2023. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*csajozni
2023. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a kapcsolat maga sosem volt válságban, de az életünkben két nagyobb mélypontról tudok nyilatkozni (a másodikból talán mostanság mászunk már kifelé). Mindkettő külső tényező miatt, nem a kapcsolatból eredően jött, és így azért kicsit könnyebb (volt?) közösen, partnerekként kilábalnunk belőle. Először az anyagi életünk omlott össze (kirúgtak a munkahelyemről, felmondták az albérletünket, elromlott az autónk, mindez egy hónapon belül), ami iszonyúan stresszessé tett mindkettőnket, sokat veszekedtünk és nagyon nehéz volt nem egymáson levezetni a feszkót, de végül sikerült kilábalni belőle. A szex nem lett jelentősen ritkább, bár már nem emlékszem pontosan, ez már jó régen volt :D De nem maradt meg bennem úgy, mint ami egy rettenetesen elhidegülő időszak lett volna, tényleg csak a sok konfliktus és vita mutatta, hogy most kibillentünk az egyensúlyból. A második ilyen mélypont az a második gyerek születéséhez kötődik. Eleve a terhességet nem viseltem olyan jól, depressziós voltam, hangulatingadozások, zéró libidó, stb, amin jelentősen segített a szülés, most már sokkal inkább önmagam vagyok, de azért még kicsi a második gyerek, nagyon hozzám van nőve, sokat ébred éjszaka, közben ugye a nagyot is ellátni, stb, egyszerűen fáradt vagyok. És mindeközben felújítunk, hamarosan költözünk, rengeteg a tennivaló, sok a munka, amiben korlátozottan tudok csak segíteni (az említett kisbaba miatt, aki nonstop rajtam/velem van, hiszen még kicsi ahhoz, hogy a nagymamára bízzuk), szóval így most kicsit eltávolodtunk. Szex határozottan kevesebb lett, vita és összezörrenés meg határozottan több. A gyerekek miatt a külön program is gyakori, de ez ugye érthető, ez nem az elhidegülésünk jele vagy oka :D


Mindkét mélypontnál azt látom a megoldásnak esetünkben, hogy sokat beszélünk, meghallgatjuk a másik fél problémáját és nem bagatellizáljuk el, hanem tényleg odafigyelünk, megértjük és képességeink szerint támogatjuk. Ha ez csak pár kedves szó, akkor annyi, az is több, mint a semmi. És az érzéseinket nem titkoljuk, megbeszéljük, hogy most éppen mi zavar, miért haragszunk, mit szeretnénk, és hogy esetleg ez mikor lenne reális (pl kettesben egy randi). Az sokat számít, ha ismerjük a másik lelkében dúló viharokat és tudjuk, hogy amennyire tud, annyira figyelembe vesz ő is minket.

2023. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, bár minden feleség így gondolkodna!!!
2023. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!