Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozás barátnőm exeivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás barátnőm exeivel? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Meghívtak egy szülinapi bulira, ahol barátnőmnek két exe is ott lesz. Vagyis az egyik volt ténylegesen az exe, neki már van új párja aki szintén elkíséri.

A másik sráccal összejárt szexelni, ő egyedül jön.

Ők kb középsuli óta egy nagy baráti társaság, én teljesen kívülálló, senkit sem ismerek.

Mi fél éve vagyunk együtt, minden oké amúgy, meg nem beszél velük, de őszintén szólva semmi kedvem ehhez a bulihoz és zavar a két tag.


Hogy reagáljam ezeket a helyzeteket, egyáltalán hogy viselkedjek ebben a buliban? 10-15en leszünk kb.

Én 28, ő 22 éves.


2023. ápr. 27. 00:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj természetesen. Ez egy baráti társaság. Senkit nem raknak ki belőle csak azért, mert járt az egyik lánnyal és szakítottak.

Nem muszáj beszélgetned azzal a két emberrel.

2023. ápr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
A csajodnak mond el amit itt leírtál, hogy tudja miért vagy feszült. Bónusz pontokat is gyűjthetsz vele te még ezek ellenére is mellette leszel, és elkíséred.
2023. ápr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%

1. Gondolom 28 évesen nem sikerült jobbat találnod. [Tehát viseld el, hogy ő 22 évesen exszel meg barátextrával lébecol. Nem beszélnek, de ez olyan, mint egy osztálytalálkozó, hamar lesz téma, hiszen írtad, hogy nagy társaság. Te meg csak lesel, igen. Fasza buli lesz.]

2. 2-5 év múlva nem lesz a barátnőd. Akkor a 3-4. párja fogja kiírni ez a kérdést...

3. Eleve a barátnőd. Nem a szerelmes, nem a jegyesed, csak úgy van.


Van egy mondás angolul, "not your girl, but your turn". Lefordítható magyarra, de a rímhiány miatt nem adja vissza igazán. Az a lényege, hogy az ilyen 22 éves kiscsajoknak te csak egy vagy a sok közül. És pont ez a baj, hogy te becsülnéd őt is, csak feleslegesen... na, és itt a modern világ szörnyű problémája.

2023. ápr. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy baráti társaság van amibe az egyik exem is benne van. Általában én akkor megyek velük ha exem nem megy...de nyilván egy szülinapot máshogy nem lehet. Párom teljesen semleges pl, beszélt vele is pár szót...

Ha nem bírod ne menj.

2023. ápr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viselkedj normalisan, nem kell ezen feszengeni. Lathatoan a tarsasagban senki nem tulajdonit ennek nagy jelentoseget, kulonben lemorzsolodnanak ezek az emberek, vagy a baratnod exei, vagy a baratnod. De az, hogy meg tudnak maradni egy tarsasagban, kb azt jelenti, hogy meg a normalis kapcsolatban sem voltak olyan nagy erzelmek, nem elete szerelme volt a csavo. Szexeltek, ja, de normalis ember ezen nem akad fenn.
2023. ápr. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 NTBS ***** válasza:
100%
Viselkedj természetesen.
2023. ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Úristen 🤨😆 Mi a lealacsonyodás következő szintje?
2023. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
Minden vágyam lenne egy olyan nő, akin a fél baráti társasága átment xD Aztán csodálkozol, ha meg leszel csalva, mikor ilyen nővel jössz össze.
2023. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
8-as, ha egy 22 éves nőnek korábban két férfival volt szexuális kapcsolata, a mostani a harmadik, az miért sok?
2023. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
#9 nem a partnerek számával van a baj, hanem azzal, hogy nagyon proli dolog baráti társaságon belül váltogatni a partnereket. Aztán még kapcsolatban is maradni az exekkel. Nekem ez semmiképp sem férne bele az értékrendembe, de manapság az emberek többségének amúgy is nulla az értékrendje.
2023. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!