Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normalis, ha a parom likeolja az ex szülők képet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mire veljem mindenképp szeretném megbeszelni nyugodtan a dolgokat

2023. ápr. 27. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok ebben semmi extrát, biztos kedveli a szülőket. Szerintem ennyi.
2023. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség ilyesmivel foglalkozni.
2023. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ex szülők? Mi volt a gond az eredeti szülőkkel? 🤔
2023. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Azt még csak-csak megértem, hogy valakit aggodalommal tölti el, ha a kedvese az ex dolgait nézegeti és lájkolgatja. Bár azért ebben az esetben sem kell mindig farkast kiáltani.

Na, de hogy már az is baj legyen, hogy a szüleihez hozzá mer szólni? Mi lesz a kvöetkező? Felvágod az ereidet, mert ugyanabban a városban dolgozik, mint az exének a nagynénije? Szakítasz, mert ugyanazt a nyelvet beszéli, mint az ex anyukájának a szomszédjának a gyerekének az osztálytársának az apukája?

2023. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Atya világ kérdező ebből problémát csinálni nevetséges. Jó hogy nem már megszabod azt is mit netezhet.
2023. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen megbeszélni? Milyen elbaszott indokod van arra, hogy ezen kiakadj?
2023. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még én sem tartom kifogásolandónak, pedig én egy féltékeny típus vagyok :) Nekem szimpatikus lenne, hogy ha jóban volt/maradt az exe szüleivel. Az exét ne lájkolgassa viszont.
2023. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Én meg még tartom a kapcsolatot az exem anyukájával söt szoktunk is néha náluk járni a párommal ha valami gondja lenne segitek ahogy tudok a párom még nem szolt érte megértő
2023. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!