Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Először a szex miatt akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először a szex miatt akart járni velem, utána közölte, hogy komolyan gondolja. Most én mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Eddig ilyen kétes kapcsolatbsan voltunk.Minden nap beszéltünk,jóét sms-ek mentek, le is feküdtünk egymással. Aztán az egyik beszélgetésnél felmerült,hogy mondom ha a barátom lennél,akkor minden nap lenne szex,többször is. És erre ő megkérdezte,hogy és lehet e az. Kérdeztem tőle,hogy szexpartnert akar e vagy kapcsolatot. Kérdezte hogy az állandó szexpartner dologban benne lennék e.Mondtam hogy nem. Erre megkérdezi hogy és abban benne lennék e hogy járjunk. Mondtam,hogy az egy egészen más dolog. Közölte,hogy igen tudja. Mondtam neki,hogy most így azok után hogy először a szexpartner dologgal próbálkozott,nem. Erre jött azzal,hogy: és ha így maradnánk ahogy eddig voltunk?szerintem az a legjobb.Mondtam hogy ha szerinte az a legjobb akkor biztos. Erre mondja,hogy : de akkor szerinted nem...ajj ne bizonyíts már el..


Mégis mi volt ez??


19L és a fiú is 19


2010. okt. 9. 19:55
 1/9 A kérdező kommentje:
*bizonyíts helyett bizonytalaníts :)
2010. okt. 9. 19:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy komoly kapcsolatot szeretne veled! De ismered.
2010. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy csak a szex miatt akarna veled járni... azt a nélkül is megkapja. Nem?
2010. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hm...kemény fájdalmas igazság jöhet? akkor jön: neki tökmindegy csak dughasson... ha neked gúyj obb modnhatjátok h jártok, de nem fog máshogy viselkedni. Igazából az optimális számára az lenne ha nem járnátok, nem járna kötöttséggel, de a napi többszöri szex az jöhet.
2010. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát nem annyiszor mint amennyiszer szeretné,de igen megkapja.

de akkor mégis mért az állandó szexpartner dologgal próbálkozott be?

2010. okt. 9. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt csak ő tudja. Lehet, hogy kezd megszeretni. Jó vagy az ágyban. :D
2010. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Főzős Laci ***** válasza:
Én mint férfi,hogy különböző nehézségi fokú próbatételek alá kell vetni ezt a fiút!Találd ki,hogy mik legyenek,amit megtegyen neked.Ha megteszi 100%-osan mindet,akkor komolyan gondolja.De ha csak elhülyéskedi,akkor távozzon angolosan!
2010. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is úgy jöttünk össze, hogy csak szexpartnert akartunk. 4év hűséges kapcsi lett belőle..
2010. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet h kezd féltékeny lenni, ha állandó sexpartner lehetne, akkor valszeg nem sexelnél mással....
2010. okt. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!