Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled? Nem tudok mit kezdeni a kialakult helyzettel, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
8 év együttlét után szakított velem a hölgy én kapaszkodtam már a kapcsolat végén bele mint a fene, hogy ne legyen vége, alárendelődtem nevezzük így, csak a felszínen húzkodtam a határaimat nem túl erősen. Aztán szakítottunk és eltávolodtam a francba. Utána keresett, mindig annyit engedtem amennyit ő ad, szépen közeledtünk egymáshoz újra, mint kiderült van más is a képbe. Az őszinte kommunikáció és a szeretetteljes hozzá állás csak ideig óráig oldja fel ezt a dolgot, mert utána belenyugszik, hogy vagyok én legalább is így érzem. Ha megint lelépek megint jön. Hát ez nagyon fárasztó, ezt is elmondtam neki. Az őszinteséggel nincs baj. Én is gyenge lelkű vagyok, hogy nem bírok pontot tenni az egészre. Értem az egésznek a működését meg ami mögötte van csak épp a megoldást nem látom. Mindenkinek az agya harcol az elba#ott érzelmekkel.

2023. máj. 4. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Te most komolyan hölgynek hívod, akivel együtt éltél? 😂

Fetrengek a röhögéstől. 😂😂😂

2023. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Veled élni nem akar, az viszont zavarná, ha lenne valakid.

Ismerős helyzet, ha nem akarod a saját idődet rabolni, gyorsan keresel mást, ő meg le van tojva magasról kb.

2023. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem működik, akkor nem szabad erőltetni. Te is tudod, hogy mit kell tenned, csak nem mered megtenni.
2023. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Se veled se nélküled helyzetben kivétel nélkül mindig a nélküled a helyes megoldás. Lehet tovább ragozni, de minek. Az érzelmek csak akkor tudnak irányítani, ha ezt te hagyod. Elég ideig hagytad, elég ideig reménykedtél bután és feleslegesen. Most próbáld ki, hogy milyen az, amikor az agyadat is használod és nem táncolsz vissza csak azért, mert nehéz túllépni.
2023. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen "gyenge lelkű" emberek (nem pejoratív értelemben mondom).

Rajtuk sokszor csak a drasztikus megoldás segít, de ahhoz is nekik kell elhatározni magukat, pl: van akinek el kell költöznie egy másik városba, hogy megszabaduljon a másiktól.

Mit jelent az hogy "ha te lelépsz, megint jön"?

Miért nem tiltod le, miért tarod vele a kapcsolatot, ha már így felismerted a problémát (meg is tudod fogalmazni hogy mi a baj)?

Ahogy Csernus dr. szokta mondani, ezt azokkal lehet megcsinálni akik hagyják magukat.

Te miért hagyod hogy ezt csinálja veled, mikor te is rájöttél már, hogy ez nem jó neked? Gondolom azért, mert te is (mint sokan mások) kapcsolatfüggő vagy, ami egy nem normális pszichés állapot, pszichológus tudna rajtad segíteni.

2023. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez ami köztetek van ilyen langymeleg f*s. Nyilvánvalóan be kell fejezni, le kell zárni, akkor is, ha nehéz
2023. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Se veled se nélküled helyzetben kivétel nélkül mindig a nélküled a helyes megoldás." - egyetértek, ez egy nagy igazság sajnos. Ilyen esetekben nem is a kapcsolatot gyászolja az ember, mert általában az már régen rossz, hanem a "mi lett volna, ha" érzést.
2023. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

#7:

Ebben az esetben milyen "mi lett volna ha" érzést kell gyászolni?

8 évig együtt voltak! Tudják mindketten, hogy mi volt amíg együtt voltak!

A "mi lett volna ha..." érzést akkor szokták mondani, amikor vagy össze sem jönnek párkapcsolatra és ott marad az a hiányérzet, vagy összejönnek valamennyire, és a szintlépés nem történik meg pl: az egyik házas és nem válik el, vagy az egyik nem akar összeköltözni/házasodni és ezért marad ott a "mi lett volna ha.... meglépték volna ezeket a dolgokat.

De a kérdezőnek és a párjának volt rá 8 éve(!) hogy megéljék együtt amit akartak, csak nem ment nekik! Ezt kellene mindkettőjüknek beismerni, feldolgozni és továbblépni.

2023. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont azt kell elgyászolni, hogy a kérdező ragaszkodik ahhoz az érzéshez, ami egy képzelt, ideális jövőre vonatkozik. Teljesen mindegy, hogy mióta vannak együtt.
2023. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tartalékos vagy, amíg nem jön neki össze a nagy Ő. Lehet, hogy sose jön össze, de ebben így mi a boldogság? Nagy eséllyel az a másik ugyanígy tartalékolja őt. Emiatt nem enged el téged, mert belúl érzi, hogy nem kell ő igazán annak a másiknak. Szóval szamár vagy a ló helyett. Aki tartalékol, minden esetben erről van szó.
2023. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!