Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek erről ?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy nővel, most már jó ideje. Én 33 éves vagyok, ő pedig 35 éves. Azt tudni kell, hogy egy munkahelyen dolgozunk, innen ismerjük egymást. Én nagyon óvatosan közeledtem hozzá, amúgy sem vagyok az az ,, ajtóstól " típus. Már az elején voltak problémák, amolyan előítéletek az irányomba a részéről, hogy én régen mennyi nővel voltam és hogy sosem bízna bennem.

Sokszor tapasztaltam, hogy ha untatom, vagy nem olyan a beszélgetésünk akkor képes szólni, hogy neharagudj, most már unalmas. Ez egy randin is így van. 4 hónapja sokszor találkozunk, ide-oda megyünk. Szex is volt már, igazából olyan mintha együtt is lennénk. Beszámolóval tartozunk egymásnak és ilyesmi.


Velem nagyon nyers, nagyon kritikus. Mindenért szól, ha zavarom, tényleg mindenért.


Amiért írok az a következő.


Én a fentiek miatt őt úgy ismerem, úgy van meg a fejemben, hogy egy szókimondó, nyers, olykor túlzottan nyers (néha bunkón is) és ha valami idegesíti akkor kimondja.

Sokszor mesélt róla, hogy a korábbi munkahelyén hányan környékezték már meg. Különböző férfiak, ilyen-olyan dumával. A legrosszabbakat mesélte el.


Két napja beszélgettünk, akkor is említett egyet, mivel egy régi telefonját akartuk beüzemelni és eszébe jutott, hogy megmutatja az üzeneteket. Ekkor láttam, hogy konkrétan a férfi úgy írt neki, mintha az utolsó rohadt k....vája lenne. A válaszok nem voltak meg, azt mondta, hogy azért mentette le, mivel már tartott a férfitől és félt, hogy később durvább lesz és hogy legyen bizonyítéka.


Kérdésemre azt válaszolta, hogy megkérdezte tőle, hogy miért ír neki ilyeneket? Illetve, hogy minden rendben, vagy már megint részeg? (mivel ittas volt a munkatársa sokszor)


Nekem hiányzott az amit ilyenkor a legtöbben tennének, hogy elküldik a jó büdös ...csába az embert.


Erről beszélgettünk és ő azt mondta, hogy azért nem küldte el, mivel ő neki ezek az emberek nem számítanak. Nem tudja magát ezen felmérgelni, nem tudja magát ezen idegesíteni és úgy van vele, hogy ilyen alja emberekkel minek foglalkozzon. Én hiába mondtam neki, hogy de hát büszkeség, nem beszélhetnek veled így, azt mondta, hogy őt igazából nem érdekli.

Arra, hogy engem miért olt le, miért nyers velem, ha ezekkel az emberekkel nem, hiszen a viselkedése ezt tükrözné, akkor az a válasz, hogy azért, mivel én számítok neki és tart annyira, hogy egyáltalán foglalkozzon ezzel a kérdéssel és szóljon érte.


Nekem ez az egész fura... Persze mindenkinek van múltja, nekem is. Viszont nekem olyan, valami bűzlik érzésem van. Furcsa, hogy mennyi ember megkörnyékezte a másik munkahelyén. Oké, hogy csinos nő, meg tényleg szép, de ez nekem akkor is fura. Mintha tetszene neki valójában ez az egész és azért nem szól ezeknek az embereknek. Kicsit azt érzem, hogy előbb utóbb én is így végzem, hogy majd jön valaki aki írogatni kezd neki, aztán csak pislogok. Eddig nekem elérhetetlennek tűnt, most meg kicsit olyan mindenki babája érzésem van....


Szerintetek van okom ezen aggodalmaskodni? Vele már nem akarok erről beszélni, mert érezte a hangomon a szemrehányást, hogy mintha ő lenne a hibás ezekért, amely szerintem részben igaz is...


2023. máj. 9. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember ilyen valójában. Többet megengednek maguknak az olyan emberekkel szemben, akit maguk alatt gondolnak, és rögtön átmennek kisnyusziba, ha emberükre akadnak.
2023. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bölcs volt, hogy nem ment bele vitába egy részeg emberrel. Miért is tette volna? Nem nagyon tudom értelmezni, hogy ezzel mi a gond.

Azt értem, hogy ő alapjáraton egy szókimondó ember. De tudnunk kell, mikor érdemes és kinek elmondani azt, amit gondolunk.

El is mondta neked: Azzal a férfival azért nem ment bele vitába, mert magasról tojik rá, nem éri meg az energiáját.

Ha engem nem érdekel valaki beszólása, én is figyelmen kívül hagyom, és nem kezdem el kiosztani. Az csak olaja tűzre.

Érdekes, hogy pont ezt hiányolod, és emiatt hiszed azt, hogy neki ez tetszik. Ha az utánam füttyögő, beszólogató kőműveseknek nem szólok vissza, az pont azt jelenti, hogy nem érdekel, nem azt, hogy nekem az tetszik.

Egyébként mond meg őszintén, mit szeretnél ettől a nőtől? Mert úgy tűnik, hogy zavar téged, hogy beszólogat, és azt feltételezed róla, hogy túl kihívó a férfiakkal, holott pont az ellentétét tapasztaltad. (Ha visszaszólt volna, akkor az lett volna a bajod vele.)

Ha szép és csinos nő, és alapból van egy ilyen csipkelődő, beszólogatós személyisége, ami sok férfinak tetszik, akkor szerintem nem furcsa, hogy ráhajtottak anélkül, hogy direktben produkálta volna magát. Neked is eszedbe jutott, másnak miért ne juthatna?

Nekem a leírásod alapján nem épp úgy tűnik, hogy elfogadod őt olyannak, amilyen. Szerintem ezt engedd el.

2023. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"fussatok bolondok"(!!!!!!!)
2023. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez furcsa. Lenézed kb hogy miért nem zavarta el azt a pasit aki undorítóan beszélt vele de te meg szaladsz az után a nő után aki szintén így bánik veled. Miért jó ez neked hogy úgy bánik veled mint egy darab sz**rral? Az hazugság hogy azért mert te számítassz neki. Ha számítanál nem akarna megbántani nem akarna folyamat leszólni minden egyea lépésedet. De ha neked ez megfelel akkor nem értem a kérdésed okát.
2023. máj. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Próbálok mindegyikre válaszolni.

Nekem az a furcsa, hogy nem szó nélkül hagyta ezt, hanem még utána kerdezgette az illetőt, hogy te megint részeg vagy? Szóval ha Nekem egy ember olyat ír amit én ott láttam, konkrétan azt, hogy az kellene hogy igy és úgy les...pja és elég lenne az is, ha csak most kiverné neki, erre Nekem nem az a helyes és várt reakció, hogy ,, részeg vagy hogy ilyeneket írsz? " Nekem kicsit ez azt feltételezi, hogy nem küldte el a p...ba hogy igenis számít neki ez a férfi..


Ha engem eltud küldeni, akkor az ilyen tahókat miért nem?


Azt is értem, hogy a bölcs ember nem megy bele a vitába, de akkor nem írok neki vissza, nem beszélgetek vele, nem reagálok semmit.


Én nem lenézni akarom őt, vagy nem nézem le, hanem csak furi ez az egész... nekem eletszerutlen és ezért is kértem ki a véleményeteket. Nekem inkább az van, hogy ő ezeket élvezi.. viszont én nem látom tisztán. Nekem nem idegen ember ő, ezért is érdekelne más emberek véleménye.

2023. máj. 10. 06:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nőként az a véleményem,hogy a megérzések általában nem csalnak.Ha úgy érzed,ez a lány élvezi a figyelmet,akkor az valószínűleg úgy is van.Különben nem traktált volna vele,mi történt a múltban.Szereti kihangsúlyozni,hogy jó nőnek tartja magát,plusz hogy mások is észre veszik őt.

Veled azért ilyen,mert nyeregben érzi magát.Amint leültetnéd és megkérnéd kukturált hangnemben,hogy vegyen vissza az arcából,legörbülne a szája.Amíg te nem állsz a sarkadra és nem öntesz tiszta vizet a pohárba,addig ez így marad.

2023. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!