Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mit tegyek,úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek,úgy érzem megragadtam egy helyzetben,soha nem leszek vele boldog,de mégis félek elhagyni?

Figyelt kérdés
Évek óta megy ez az egész,vannak jobb időszakok,aztán vissza jutunk oda ahol voltunk.
2023. máj. 11. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Hány éve vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Gyerek van? Mi lenne a legrosszabb abban, ha elhagynád?
2023. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

"aztán vissza jutunk oda ahol voltunk."


Hova juttok vissza? Kicsit bővebben kifejtenéd?

2023. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Majdnem 20 éve együtt,két gyerek van. Megcsalás is volt,többször hazugságon kaptam. Ezért nemtudok benne bízni.

A legrosszabb a gondolat,mert szeretem.

Mielőtt azt írná valaki,hogy az anyagiak miatt,nem az miatt. Van munkám,házam megtudnák élni,gyerekekkel is.

2023. máj. 11. 16:12
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Te vagy gondolom a nő?hát én férfi létemre mondom hogy nálam több esély nem lenne,el is mondom mért,mert ha 1 szer megcsal akkor többször is megfog,nem fog utána leszokni róla,és legyen férfi/nö,
2023. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

3 Ha hullámvasútban vagytok-már pedig abban, amit írtál, akkor a másik félnél bőven van miből meríteni még érzelmileg. Ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy "dobd be a törülközőt"..


Kicsit meg vagy fáradva, ennyi a történet. De 20 év az nem 1-2, jóval több annál. Kicsit emlékezz vissza azokra az időkre amikor nagyon jó volt. Nem vagy egy elveszett ember, hogy ne tudnál kicsit játszani, és felébreszteni azt ami most szunnyad:)Ott a parázs, ott a család, ott a gyerekek, ragaszkodik hozzád, és biztos vagyok benne, hogy vannak érzelmek még bőségesen. Nincs mire kiszállnod..

2023. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pont az a baj,hogy vannak még érzelmek,azért félek kilépni. Naponta elmondja mennyire szeret,sok jó van a kapcsolatunkban. Viszont úgy érzem már sosem fogok benne bízni,a legrosszabb hogy nincs kivel beszélnem. Vele ezeket már nagyon sokszor átbeszéltük,nem akarom megint előhozni,mert utólag mindig sajnálom. Nem tesz jót a kapcsolatunknak,nekem meg ez nem tesz jót. Patt helyzet.
2023. máj. 11. 16:34
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

6 Ha örökké visszanézel, akkor sosem jutsz előre. Vissza lehet mindent építeni, csak akarni kell. Te sem vagy hibátlan.


Eszedbe ne jusson kilépni. Főleg amit most írtál azok után.

2023. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, segítene rajtatok egy párterapeuta. Mert ilyen esetben természetes, hogy megrendült a bizalom. Itt új alapokra kell helyezni a kapcsolatot, hogy tényleg elhidd, nem fog megtörténni többé. De ehhez kell a párod is.
2023. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Attól nem lesz jó egy kapcsolat, ha az egyik fel mindig biztat az érzelmekről, ráadásul szavakkal. Mondjuk tettekkel kene bizonyítania, hogy szeret, de ő inkább ehelyett félre kefel. Mem csodálom, hogy nem bízol benne, ez már nem is fog valtozni.

Én nem eroltetnem ezt a dolgot. Nem szerelmes vagy, hanem nincs más barat vagy ember, akire számíthatsz, ezért ragaszkodsz ennyire ehhez a borzasztó kapcsolathoz.

2023. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Mekkora az a gyerek? 20 éves házasságban gondolom a gyerek sem olyan kicsi már?

Én nem lennék benne egy olyan kapcsolatban ahol nem tudok megbízni a másikban. Főleg megcsalás után nekem már nem lenne gyomrom szexelni vele. Tudom, nem mindenkinek ilyen kényes a gyomra.

Én nem akarnék egész életemben a nemi betegségektől rettegni, mert ugye ha a másik hajlamos a megcsalásra hazugságokra, akkor nemi betegséget is hazahozhat. Nem, az óvszer sem véd meg mindentől! Gonorrea orális úton is terjed, sok minden van ami tünetmentesen lappang egy ideig.

Ahol nincs bizalom ott már megette a fene az egészet. Főleg nem kínlódnék vele ha lenne hová mennem. A szerelem/szeretet önmagában kevés egy jó kapcsolathoz/házassághoz.

Persze minden ember más, vannak akik jól tűrik azt is ha megcsalják őket. Azt neked kell tudni, hogy nálad mekkora a tolerancia és a tűréshatár.

2023. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!