Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátnőm kérése ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm kérése ?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 3 éve vagyunk együtt nagyon sok rosszat megéltünk és mindent leküzdöttünk. Az utóbbi időben elkezdett keményen dolgozni és tanulni azért mert eddig csak aludt és nem kezdett semmit az életével. Én pár hónapja végeztem el a sulit és mindig mondogattam hogy majd keresek állást de húztam mert vele akartam lenni. Amikor hazaért a munkából feszült volt és gyorsan evett mert tudta hogy vergődnék hogy mikor ír már. Annyira rá feszültem a beszélgetésre és a találkozásra hogy emiatt teljesen kényszernek érezte. Meg láttam az utcán egy hét után és próbáltam vele megbeszélni és azt mondta hogy hagyjak neki időt mert fél és nagyon nagyon nehéz bennem bizni mert elvesztettem a szavahihetőségem. Teljesen ráakaszkodtam és nem fogtam fel hogy nem tud annyi szeretetet,törődést nyújtani egy ember aki egész nap dolgozik mint az aki egész nap csak fekszik, azaz én. Kerestem állást már folyamatban van és ráébresztett hogy kezdenem kell az életemmel valamit és haladni. Úgy ahogyan ő. Tegnap áthívott magához amin meglepődtem hiszen ő kérte hogy hagyjak neki időt. És meg fogadtuk hogy mindvégig hűségben. Átmentem és beszélgettünk és le is feküdtünk viszont a beszélgetés nem volt olyan mert nem tártam ki a lelkem mert úgy voltam vele ha továbbra is idő kell neki akkor csak még szarabb lesz a várakozás. A kérdésem hogy mit tegyek? Nagyon nagyon nehezen telnek nélküle a napok és iszonyatosan hiányzik. A másik kérdés pedig hogy ti egyetértetek vele? Kérek mindenkit hogy ne gúnyolodjon mert nagyon rosszul vagyok és nagyon fontos nekem mert ő a szerelmem. Köszönöm a válaszokat.

2023. máj. 12. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Adj neki időt. És igen valóban nagy konfliktus forrás ha az egyik dolgozik a másik pedig "szüneten" van. Tapasztalat
2023. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén? A viselkedésed miatt már rég el kellett volna hagynia. Csoda, hogy idáig bírta, de látod te is, hogy már félig kifelé van a kapcsolatból. Ha ezen változtatni akarsz, akkor nagyon sürgősen kezdesz valamit az életeddel. Akor talán látni fogja, hogy ezúttal nem csak hazudozol róla.
2023. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne adj neki időt, önző és öntelt. Buta is. Lesz jobb, aki szeret és ért Téged!
2023. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit sem bírtam volna, mint a barátnőd.

Szóval nem dolgozol, döglesz otthon, és ráakaszkodsz a csajra.


"mert eddig csak aludt és nem kezdett semmit az életével"

Ezért működött a kapcsolatotok, mert egyikőtök lustább volt, mint a másik.

Vagy felzárkozol hozzá, vagy vége. teljesen jogosan.

2023. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is a "rákaaszkodás" maga a probléma. Hanem a kisajátítás, és a követelőzés.


"nem fogtam fel hogy nem tud annyi szeretetet,törődést nyújtani egy ember aki egész nap dolgozik mint az aki egész nap csak fekszik, azaz én"

Ez pedig még a jelen példában sem igaz. A szeretet és törődés nem az átbeszélt idő mennyiségével arányos. Az nem törődés, hogy még enni sem hagyod rendesen.


Egy normális kapcsolatban pedig támogatják egymást a felek. Egy normális kapcsolatban előrefelé mennek az életben, és nem hátráltatja egyik fél sem a másikat, főleg nem önző indíttatással.

2023. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogos a kérése. Iszonyúó idegesítő tud lenni valaki - még ha szereted is - aki totál rád akaszkodik és nem hagy lélegzethez jutni. Zárkózz fel hozzá, keress állást, bővítsd a látóköröd.
2023. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!