Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleit részesíti előnyben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleit részesíti előnyben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal ( én 20, ő 23 )

Összeköltöztünk tavaly nyár végén, azt hittem minden jó lesz de sajnos a szülei az elsők számára mindenben.

Ha engem haza kellene hozni munkából, de közben az anyjáékat is, akkor én vagyok az utolsó akiért eljön, így ilyenkor inkább haza jövök busszal.

Kettesben alig vagyunk, ha menni akarunk vásárolni egyből jönnek a szülők is.

Bármi program van, állatkert, strand, ők egyértelműen jönnek.


Nekem nincs ekkora kötelékem a szüleimmel, de ez már túl megy egy határon nem? Sose lesz csak az enyém? Mert így nem látok boldog közös jövöt sem.



2023. máj. 12. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs jövőtök. Sose szabadulsz.
2023. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2023. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhova mennek veletek az anyósék? Isten mentsen ilyen pasitól aki nem tud egyedül boldogulni. Nem tetted még szóvá neki?
2023. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuss.
2023. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó sokáig bírtad, én 9 hónap után szakítottam. Az ilyen sohase nő fel.
2023. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz.
2023. máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azert erdekes, mert mar kamaszkorban kulon utakon jar az ember, foleg fiu. Es kesobb, mikor a szulok idosek, rozogak, o meg komolyodott, akkor talal vissza hozzajuk. Vagyis a baratod nem. Ez nem valtozik, az biztos. A kozos program az brutalis. Ha ugrik nekik, ki lehet magyarazni, de a tobbi beteg.
2023. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menekulj. Gyorsan.
2023. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nem biztos, hogy ő is szeretné, ha a szülők mennének, könnyen lehet, hogy valamiért ekkora befolyása van a szülőknek (főleg az anyjának) a párodon, ő pedig olyan beállítottságú, hogy nem mond nemet a szülőknek semmire sem (plusz lehet így is lett nevelve, hogy minden esetben a család az első). Azt is meg merem kockáztatni, hogy folyton ugráltatják és kihasználják, sőt, akár azt is sulykolhatják belé, hogy nincs szüksége barátnőre, mert te is csak el fogod hagyni, bántani fogod, stb.. Ezt nagyon sürgősen beszéld meg vele, mert ha ez neki sem jó így akkor segítened kell neki változni/változtatni mert egyedül nem fog menni, nem lesz elég erős hozzá.

Egyébként én is hasonló cipőben vagyok, de mi még ismerkedés szintjén vagyunk.

2023. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!