Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna,ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna,ha a párod követné az exét közösségi fórumokon?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Csak szánnám hogy ilyen egy szerencsétlen barom.

Ott vagyok én a sugárzó Nő, meg az exe akivel nem ment mert sz.r az egész.

Szánom azokat akiknek az kell aki nincs azt meg nem veszik észre aki mellettük van, csak akkor amikor nincs..

Igy járt ő is.

Plátói szerelme az unokatesója felesége, az exe után nyivákol, nem ezek miatt ugyan, de otthagytam a francba, azóta engem les a neten, sír rivákol könyörög hogy menjek vissza, már 3 éve de még ma is be van csicskulva egy nyilkanásomra is ugrik:D


Csóri szerencsetlen varmokm azok akik azon a szinten vannak hogy aki nincs az az istennő, aki meg mellette van kb egy senki.

Nem tanult az exéből se. Belőlem se.

2023. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Én sem keresem az enyémeket.

N

2023. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Mert fingom sincs , hogy követ e valakit.
2023. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2023. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Kérdés, hogy követés alatt azt értjük, hogy ismerősök, hogy nem blokkolták egymást (pl. instagramon egymást követték, és szakítás után nem követték ki egymást), ha feljön vmi a másik hírfolyamán, megnézik, és ennyi... mert az nem zavarna. Attól még mindig ismerik egymást, egymás élete részei voltak. Az zavarna, ha sunyiban követné, mindent lájkolgatna (főleg "olyan" képeket).
2023. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Minden exem ismerősöm maradt pl Facebookon és? Elférnek.
2023. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Az en ferjem tobb exe barat Facebookon.
2023. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Októl függ. Ha évtizedekkel előtti ex, akivel megmaradt a jó viszony nem zavarna. De ha azért teszi, mert még mindig hiányzik neki nem esne jól.
2023. máj. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!