Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ha a párod beszél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a párod beszél az ex-feleségével akivel van egy közös gyerekük?

Figyelt kérdés
Milyen szinten zavar a dolog? Szigoruan a gyerekkel kapcsolatos dolgok lehetnek csak?
2023. máj. 17. 02:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából zavaró, de nyilván megérteném és nem csinálnék belőle problémát. Mondjuk ha fixen tudom, hogy már egyik fél sem akar többet akkor elmúlna az, hogy zavar.
2023. máj. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes kerdés.

Velem az exem nem áll szóba.

Semmilyen szinten nem hajlandó tájékoztatni a gyermekemről.

Annyit mond ott a kréta mindent làtsz.

Hétfőn indítottam ellene eljárast amiért nem hajlandó tájékoztatni engem a gyerekem eletéről.

2023. máj. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, bár nem nagyon kedvelik egymást, ezért inkább csak a gyerekekről beszélnek. Én többet beszélek az exemmel, vele normális a kapcsolat. Aki gyerekes párt választ, annak el kell ezt fogadnia.
2023. máj. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Igen, zavaró. Kikerülni csak egyféleképpen lehet, hogy nem kezdünk olyannal, akinek gyereke van. Ez 30 éves korig még megoldható, utána már kevésbé. Akkor már csak az marad, hogy le kell nyelni a békát. Szar ügy.

N

2023. máj. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

4, de miért zavar ha beszélnek? Ez lenne a normális.

2es, a krétát valóban látod, a tanárokkal, kezelőorvossal stb te is tudsz beszélni. Vagy ők sem tájékoztatnak?

2023. máj. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Nekem volt olyan párom ahol exnej meg gyerekek vannak. Láttam rajta hogy mindig menekül az egész családosditól,(a felelősségek alól) így nem tartottam zavarónak azt sem mikor menni kellett nagybeszelgetésre vagyonelosztás miatt mert még azt is le akarta sz.rni csak már jelentgetések kezdtek menni anyuka részéről.


Meg a legtöbb pasi így van hogy kb az exnejt meg a csládot nem véletlen hagyják el, nem kell a hátukra. Nem láttam még olyat aki ne menekülne az egésztől. Több oasi haverom is van akinek a gyerekét az exe nevelgeti ők meg élnek világba szabadon.

2023. máj. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két gyerekem van, a páromnak három. Nem vagyunk féltékenyek az exekre egyáltalán, hisz tudjuk a másikról, hogy miért vált el. Nagyobb esélyét látnám annak, ha mással kezd ki. Ja és a gyerekek nagyobb részt nálunk vannak mind (láthatásokkor meg lehet romantikázni kettesben).
2023. máj. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavarna? Nem bájcsevegnek. De eleve csak akkor beszélnek ha valami van, pl ha az egyik gyerek beteg, hogy hova vigye, milyen gyogyszer, vagy ha az iskolában van valami, pl szülői.

Többször mondtam kérdezze meg ő miket szokott főzni, mert agybajt kapok olyan válogatosak. De azt se. A gyerekek meg mondanak 2 vagy 3 félet, persze mindkettő mást...

Én a volt férjemmel ennyit se beszélünk, azt is csak e-mailben, de mi háborúval mentünk szét.


Ha lelkiznének, programoznanak, magándolgokrol beszélgetnének az lehet zavarna, főleg ha a nőnek nem lenne pasija.

2023. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nem csak a gyerek volt a tema, ami zavart. Mikor lett parja az exnek, abbamaradtak az indokolatlan megkeresesek/keresek, jelenleg is van neki valaki, ezert mar jo par honapja nyugalmunk van.
2023. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Attol fugg ki bontotta a kapcsolatot. Ha a ferfi, akkor ott a legtobbszor nem lesz ujbol felmelegitve semmi. Olyankor meg a kosza dugas sem motivalja semmire. Ha ot dobtak, akkor viszont gaz a helyzet, mert a legtobb ferfi nem kepes feldolgozni ezt. Az elvalt jelzo az tul altalanos erre a helyzet leirasra, az ordog a reszletekben van.
2023. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!