Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak mindig baj ha elmegyek otthonról, ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt, és viszonylag sok feszkó van köztünk. Az első pár hónapban megkért, hogy töröljem magam instáról.


Utána egy idő után meg mikor már 2 hónapja nem találkoztam a barátaimmal, el akartam menni találkozni velük, erre elkezdett sírni, hogy nekem fontosabbak a barátaim, mint a kapcsolatunk és leszarom, hogy ő nem akar egyedül otthon maradni stb.


Az apja 1 évvel az előtt hagyta el a családot, hogy mi összejöttünk.

Erről sokat beszélünk, hogy ez neki milyen lelki trauma, amit megértek, de 0-24 mindenhova jön velem, és nyilván szeretem, de kell a magánszféra is.


Milyen lehetőségeink vannak?



2023. máj. 17. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nagy rá az esély, hogy a párod nárcisztikus, ezzel a problémával sajnos nem tudsz mit csinálni, mert nem tudod megváltoztatni. Ki kell lépned belőle mert nem a párja vagy hanem az áldozata.

Üdv, egy másik áldozat

2023. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Ha ezen nem változtat, a kapcsolatotoknak annyi. Lehet nyűglődni egy darabig, de ha nem látja be, akkor tönkreteszi az életedet.

Elveszíted a barátaidat, őt meg ott fogod hagyni.


És ennek semmi köze ahhoz, hogy őt milyen tragédia érte. Sőt!


Ezt mondd meg neki.


Vidd el pszichológushoz.


Az a kapcsolat halála, ha az egyik 0-24 a másik nyakában lihet, s mint egy kenguruval a zsebében cipelteti magát.


Ha nincs hobbi, barátok, kikapcsolódás, akkor nincs építkezés.


Szükség van a távollétre, hogy jobban erezzem a másik hiányat.


Van, amikor küldöm a paromat, menjen horgászni, vagy találkozzon a barátaival, mert már túl sok belőle nekem.😁

2023. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden normális kapcsolat csak akkor működik, ha nem akarja az egyik a másikat megváltoztatni, a személyiségébe épült normális szokásokat lefaragni, a barátaitól, családjától elszigetelni.


Szükség van a külső emberi kapcsolatokra, új impulzusokra, stb., hogy kiegyensúlyozott életet éljen valaki a párjával.


Menjen ő is!

2023. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás!
2023. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehet vele kezdeni, hogy otthagyod a pitsába. Komolyan. Az ilyen érzelmi manipulátor azt élvezi, hogy uralkodik fölötted, nem fog soha megváltozni. Ha kiállnál magadért akkor mindig kezdődik majd a sírás és téged fog rossznak beállítani lelkiismeret furdalást kelt benned és ő lesz mindig az áldozat. Menekülj ettől a szardarabtól ahogy tudsz.

Meg nem azért, de ha egy kapcsolatban gyakorlatilag az első pillanattól kezdve "sok a feszkó", akkor miért kell erőltetni? Ha már rövid távon se megy akkor hosszútávon esélytelen.

2023. máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez az örökbe fogadott kutyus csaj típus

Rajtad lóg, te vagy a világa.


Jó ez egy darabig. Mert mindent megtesz erted. Szeret meg minden...de egy egyenlő felek közti kapcsolat sokkal teljesebb. Sokkal kielégítőbb, mint megdugni a szep testű cselédet. Mert utóbbiban lelkileg vegig egyedül vagy.és a nő a szépségén kívül semmi mast nem tud ebbe a kapcsolatba rakni.

Szerintem az ilyen kapcsolat parkolópálya.

2023. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy ti valóban szeretitek-e egymást. Az ő ragaszkodása nem tudom mennyire reális, bár nekem nagyon tetszik, amikor egy nő ilyen, mert számomra könnyű, hogy csak a kapcsolatunk létezik, és más nem. Viszont kérdés, hogy nála ez nem menekülés-e. Hogy valakihez azért kötődik, mert nem találja a helyét, de valójában csak az elveszettség-érzés miatt ragaszkodik, nem szeretetből.

Nyilván ezt nem tudni, lehet hogy tök őszintén szeret, de én tuti úgy lennék a párommal, hogy folyton azon lennék, hogy érezze, hogy nem fogom elhagyni, számíthat rám, tehát hogy a kapcsolatunk biztos.


Mennyi idősek vagytok egyébként?

2023. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk, neki nincsenek barátai, csak én vagyok neki
2023. máj. 17. 08:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az első pár hónapban megkért, hogy töröljem magam instáról."

És te törölted magad. Miért? Már ott kezdődött a baj.

2023. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális dolog senkit elszigetelni a barátaitól. A túlzott szeretettel ragaszkodással és kontrollmániával is tönkre lehet tenni egy kapcsolatot.

Ha ő traumaként élte meg hogy lelépett az apja, akkor azt pszichológussal kell kezeltetni. Egyébként egy 25 éves már nem kellene hogy olyan módon ragaszkodjon az apja jelenlétéhez, mint pl egy kisiskolás. 25 évesen már a saját életével kellene foglalkoznia és nem az apja, anyja házasságával.

Mindenképpen pszichológus lenne a megoldás, mert lehet hogy már gyerekkorában is gondok voltak a kötődési mintáival amit a szakemberrel ki tudnának elemezni.

2023. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!